به گزارش “خانه خشتی”، در این جشن بزرگ که با حضور کارکنان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه جنوب شرق کشور برپا شد، رییس روابط عمومی شرکت به بیان گزارش عملکرد شرکت در 6 ماهه نخست سال پرداخت و گفت: برگزاری مسابقات مرحله نیمه نهایی بیستمین دوره مسابقات سراسری قرآن، تفسیر و نهج البلاغه کارکنان شرکت نفت منطقه جنوب شرق از مهم ترین برنامه های شرکت بود که به نحو احسن برپا شد.

علیرضا سنگکی زاده از رضایت بیش از 90 درصد مخاطبان از اجرای این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: عملکرد شرکت در برگزاری جشن ها و مناسبت های مختلف سال در میان تمام مناطق برتری دارد.

وی افزود: امسال میزبان مسابقات ورزشی جانبازان در کیش هستیم و مطمئنیم توانایی برگزاری این دوره از مسابقات را با رتبه عالی داریم.

در ادامه حجت الاسلام احمدی به روایت روز عید غدیر خم اشاره کرد و اظهار داشت: در شعر شهریار که به گفته آیت الله مرعشی نجفی به وی الهام شده بود، حضرت علی به بیان شیوا معرفی شده است.

وی ادامه داد: پیامبر اکرم (ص) نیز از حضرت علی (ع) به عنوان فردی که تمام خوبی ها در او جمع شده است، یاد می کند.

احمدی با آرزوی تحقق حق امام علی (ع) با ظهور فرزندش امام زمان (عج)، افزود: حتی اهل تسنن که به مسئله ولایت حساس هستند، هنگام دفن امواتشان به حق بودن علی اعتراف می کنند.

جشن ولایت با اجرای سخنرانی، برنامه های نمایش، موسیقی، مسابقه و … همراه بود.

برای دیدن تصاویر اینجا کلیک کنید