رضا امیرحسینی در گفت و گو با خبرنگار”خانه خشتی“، اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) رفسنجان به مناسبت عید قربان اقدام به استقرار 6 پایگاه ثابت در سطح شهرستان به منظور جمع آوری نذورات قربانی و توزیع بین نیازمندان واقعی نموده است.

وی افزود: این پایگاه ها در روزهای شنبه و عید قربان آماده جمع آوری و تحویل نذورات قربانی مردم اعم از دام زنده، گوشت قربانی و وجه نقد برای تهیه دام و ذبح آن به نیت بانیان خیرهستند.

امیرحسینی با اشاره به استقرار پایگاه جمع آوری نذورات در محل مصلی امام خامنه ای(معظم له) درحین مراسم دعای عرفه و نمازعید ، خاطرنشان کرد: علاوه بر استقرار یک پایگاه جمع آوری نذورات در محل کمیته امداد امام(ره)، دو پایگاه در سطح شهر رفسنجان و دو پایگاه دیگر نیز در بخش های کشکوئیه و نوق مستقر خواهند بود.

وی یادآور: وسیله نقلیه جهت حمل دام و یا گوشت قربانی در محل کمیته امداد موجود می باشد و شهروندان می توانند جهت اهدای گوشت نذری خود با شماره های 34260302، 34257378 و 09131933909 تماس حاصل نمایند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) رفسنجان تصریح کرد: توزیع گوشت های قربانی بر درب منازل نیازمندان تا پایان روز عید قربان صورت می گیرد.
وی با اشاره به کمک 6میلیون ریالی انجام شده در عید قربان سال گذشته، افزود: کلیه شهروندان می توانند نذورات نقدی خود را به شماره حساب 0105146479000 بانک ملی واریز نمایند.