به گزارش خانه خشتی به نقل از معاونت اجتماعی پلیس، سرهنگ “نصرا… عباسی” گفت: در پی کسب اطلاع مبنی بر این که در ایام تعطیل چند دستگاه موتور سیکلت سنگین در محور اصلی سرچشمه به کرمان اقدام به حرکات نمایشی و باعث به وجود آمدن ترافیک و جمع شدن مردم در آن محور می شوند موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر جهت گشت زنی و کنترل محور سرچشمه به کرمان اعزام که سه دستگاه موتور سیکلت سنگین را در محور اصلی رویت و آن ها را به صورت نامحسوس زیر نظر قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران پس از تعقیب و مراقبت با شگردهای خاص پلیسی اقدام به توقیف موتور سیکلت ها نموده که راکبین، موتور سیکلت های خود را رها و از محل متواری گردیده اند.

سرهنگ عباسی در خصوص ارزش موتورسیکلت ها گفت: ارزش تقریبی هر دستگاه موتورسیکلت پانصد ملیون ریال است  که جهت تعیین تکلیف و ارجاع به اداره گمرک شهرستان تحویل پلیس آگاهی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان در پایان با اشاره به این که برخورد قاطع با موتورسیکت های غیرمجاز همواره در دستور کار پلیس قرار دارد از مردم خواست در صورت اطلاع از وجود اینگونه موتورسیکلت ها موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس ارائه دهند تا با این هنجارشکنان برابر قانون برخورد شود.