سودانی عنوان کرد؛ دونرخی کردن، بهترین راهکار تعدیل قیمت بنزین/ دولتی 500 تومان آزاد 900 تومان

  • شناسه خبر: 8258
سودانی عنوان کرد؛ دونرخی کردن، بهترین راهکار تعدیل قیمت بنزین/ دولتی 500 تومان آزاد 900 تومان

به گزارش ” خانه خشتی” به نقل از باشگاه خبرنگاران :نایب رئیس کمیسیون انرژی دو نرخی کردن قیمت بنزین را بهترین روش متعادل نگه داشتن بازار این کالا دانست و گفت: رقم 500 تومان برای بنزین دولتی و رقم 900 تومان نیز برای قیمت آزاد مناسب ترین قیمت بنزین در شرایط فعلی است. ناصر سودانی […]

خانه » آخرین اخبار » سودانی عنوان کرد؛ دونرخی کردن، بهترین راهکار تعدیل قیمت بنزین/ دولتی 500 تومان آزاد 900 تومان

به گزارش ” خانه خشتی” به نقل از باشگاه خبرنگاران :نایب رئیس کمیسیون انرژی دو نرخی کردن قیمت بنزین را بهترین روش متعادل نگه داشتن بازار این کالا دانست و گفت: رقم 500 تومان برای بنزین دولتی و رقم 900 تومان نیز برای قیمت آزاد مناسب ترین قیمت بنزین در شرایط فعلی است.

ناصر سودانی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعیین قیمت بنزین همزمان با اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها گفت: ‌بنزین یک کالای استراتژیک بوده و در گذشته با قیمت واقعی عرضه نمی شد ولی همراه با اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها درخط مدیریت قرارگرفته است.

وی در ادامه تصریح کرد: چناچنه قیمت بنزین به صورت ناگهانی افزایش یابد قطعا با تورم و فشار به قشرهای آسیب پذیر جامعه همراه خواهد بود از این جهت باید با درنظرگرفتن شرایط اقتصادی کشور چاره اندیشی کرده و از افزایش ناگهانی آن جلوگیری کرد.

نایب رئیس کمیسیون انرژی با بیان اینکه دو نرخی کردن بنزین بهترین روش جهت متعادل نگه‌داشتن قیمت این کالاست، اظهار داشت: براساس این طرح برای اقشاری که در دهک های پایین قرار دارند نرخی جدا در نظر گرفته شده و برای افراد پردرآمد نیز بنزین با قیمت آزاد ولی نه زیاد گران عرضه می شود.

سودانی نرخ 500 تومان برای بنزین دولتی و 900 تومانی برای بنزین آزاد را مناسب ترین قیمت دانست و گفت: هر چند دولت مکلف است قیمت بنزین را تا سقف فوق افزایش دهد اما براساس ظرفیت موجود افزایش بیش از هزار تومانی به صلاح نبوده و نتیجه نخواهد داشت.

برچسب ها:
سوداني عنوان كرد؛ دونرخي كردن، بهترين راهكار تعديل قيمت بنزين/ دولتي 500 تومان آزاد 900 تومان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان