پایان اعتبار بنزین 100 تومانی تا پایان اردیبهشت ماه

  • شناسه خبر: 4771
پایان اعتبار بنزین 100 تومانی تا پایان اردیبهشت ماه

دارندگان بنزین یارانه ای 100تومانی باید تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به استفاده از باقیمانده سهمیه خود اقدام کنند.  به گزارش «خانه خشتی»به نقل از  باشگاه خبرنگاران ،مجید شهیدی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به هماهنگی انجام شده بین ستاد هدفمندی یارانه ها و وزارت نفت، گفت: بر اساس […]

خانه » آخرین اخبار » پایان اعتبار بنزین 100 تومانی تا پایان اردیبهشت ماه

دارندگان بنزین یارانه ای 100تومانی باید تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به استفاده از باقیمانده سهمیه خود اقدام کنند.

 به گزارش «خانه خشتی»به نقل از  باشگاه خبرنگاران ،مجید شهیدی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به هماهنگی انجام شده بین ستاد هدفمندی یارانه ها و وزارت نفت، گفت: بر اساس این توافق از تمامی دارندگان سهمیه بنزین یارانه ای 100 تومانی درخواست می شود حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به مصرف سهمیه باقیمانده 100 تومانی در کارت های هوشمند سوخت اقدام کنند.

وی اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح، اصلاح و ساماندهی الگوی مصرف و اجرای تعهدات دولت در این بخش است.

بر این اساس بنزین یارانه ای 100 تومانی فقط تا پایان اردیبهشت ماه در جایگاه های سوخت عرضه می شود و کلیه دارندگان بنزین یارانه ای 100 تومانی باید نسبت به استفاده از باقیمانده سهمیه خود در این بخش اقدام کنند.

برچسب ها:
پایان اعتبار بنزین 100 تومانی تا پایان اردیبهشت ماه
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان