حجت السلام رمضانی پور امام جمعه رفسنجان در گفتگو با خانه خشتی از دیدار شب گذشته خود با خانمی معلم گفت که دو کلیه اش را از دست داده و هر ۶ ساعت یک بار یعنی روزی ۴ بار باید دیالیز شود.

رمضانی پور گفت: این خانواده هر چه داشتند به خاطر بیماری هزینه کردند و حتی دختر دم بختی دارند که در جهیزیه هم مشکل دارند، اگر یک کلیه که هزینه آن ۲۵ میلیون تومان است به این زن اهدا شود از مرگ نجات پیدا می کند .

امام جمعه بیان داشت :در این زمینه لازم است به ایشان کمک شود ، ما با همکاری خیریه سید الشهداء در این راستا اقدام خواهیم  کرد و تصمیم داریم تا ۱۵ میلیون تومان پول تا امروز و فردا به این خانواده جهت مداوا اهدا کنیم .

مهدی نژاد مسئول خیریه سید الشهدا ء نیز درگفتگو با خبرنگار خانه خشتی اظهار داشت :این خیریه جوانان قطع نخاعی ،فلج از کارافتاده ،بیمار کلیوی ،خانواده های بی بضاعت را تحت پوشش خود قرار می دهد .

وی بیان داشت :شب گذشته به همراه امام جمعه رفسنجان به دیدار خانواده ای که مشکل کلیوی داشتند رفتیم و از نزدیک جویای مشکلات این زن معلم که مشکل کلیوی دارند شدیم .

مهدی نژاد گفت :از همه نیکوکاران و خیرین استدعا داریم کمکهای خود را جهت مداوای مادر این خانواده به شماره حساب خیریه سیدالشهداء (بانک ملی ۰۱۱۰۳۳۰۰۰۸۰۰۶ )واریز و یا با شماره تلفن ۰۹۱۳۷۶۵۰۴۶۵ تماس و مراجعه حضوری به دفتر امام جمعه واقع در میدان استاد شهریار.