ماجرای فساد وزارت پست دوران هاشمی فیلم می شود

  • شناسه خبر: 9267
ماجرای فساد وزارت پست دوران هاشمی فیلم می شود

خانه خشتی: سیدمحمد حسین هاشمی مستند زندگی «مهدی نصیری» و ماجرای فساد مالی وزارت پست و تلگراف و تلفن و پیگیری‌های هفته‌نامه صبح را می‌سازد. خانه خشتی به نقل از فارس، یکی از مستندسازان حاضر در دومین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار از ساخت مستند زندگی «مهدی نصیری» با محوریت فعالیت مطبوعاتی وی خبر داد. […]

خانه » آخرین اخبار » ماجرای فساد وزارت پست دوران هاشمی فیلم می شود

خانه خشتی: سیدمحمد حسین هاشمی مستند زندگی «مهدی نصیری» و ماجرای فساد مالی وزارت پست و تلگراف و تلفن و پیگیری‌های هفته‌نامه صبح را می‌سازد.

خانه خشتی به نقل از فارس، یکی از مستندسازان حاضر در دومین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار از ساخت مستند زندگی «مهدی نصیری» با محوریت فعالیت مطبوعاتی وی خبر داد.

«سید محمدحسین هاشمی» کارگردان این مستند گفت: این مستند از دادگاه «مهدی نصیری» در ماجرای فساد مالی وزارت پست و تلگراف و تلفن و پیگیری‌های هفته‌نامه صبح شروع می‌شود و در ادامه به روند ورود «مهدی نصیری» به روزنامه کیهان و فعالیت وی در این روزنامه می‌پردازد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از بخش‌های مهم این فیلم، مقایسه تیتر‌های کیهان با سایر جراید آن دوره است.

هاشمی با بیان این که فیلم در مرحله تصویربرداری قرار دارد، افزود: هم‌اکنون از ۵ نفر از افراد شاخص مصاحبه گرفته شده است و این تعداد باید به ۲۰ نفر افزایش یابد.

سیدمحمد حسین هاشمی دانش آموخته حوزه علمیه قم بوده و در دانشکده صداوسیما نیز تهیه‌کنندگی خوانده‌است.

وی سابقه ساخت بیش از ۴۰ مستند را در کارنامه خود دارد که مجموعه ۲۰ قسمتی سفیران هدایت که از صداوسیما نیز پخش شده است از جمله آنهاست.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان