تشکر امام جمعه رفسنجان از کناره گیری آذین در عرصه انتخابات

  • شناسه خبر: 90716
تشکر امام جمعه رفسنجان از کناره گیری آذین در عرصه انتخابات

امام جمعه رفسنجان از اینکه دکتر آذین نماینده فعلی شهرستانهای انار و رفسنجان که در انتخابات ثبتنام نموده بود انصراف خود را از این عرصه اعلام نموده است تشکر کرد.

خانه » آخرین اخبار » تشکر امام جمعه رفسنجان از کناره گیری آذین در عرصه انتخابات

به گزارش “خانه خشتی“، حجت الاسلام عباس رمضانی پور در خطبه های نمازجمعه شهر رفسنجان افزود: شهادت می دهم که دکتر آذین در طول چهار سال دوره نمایندگی خود در مجلس شورای اسلامی خدمات بسیار زیادی برای مردم این شهرستانها ارائه کرده است.

وی تصریح کرد: این مرد همراه دیگر مردم پیروز انتخابات است و باید پس از اینکه فرد مورد نظر مردم انتخاب شد دکتر آذین با وی جهت پی گیری برخی مسائل و برنامه ها به مشورت بنشیند.

امام جمعه رفسنجان در ادامه  گفت: مردم  کسی را که سرنوشتشان را رقم می زند انتخاب می کنند.

حجت السلام عباس رمضانی پور همچنین ضمن تأکید بر رعایت تقوی بیان داشت: تقوی مانندلباس نگهدارنده  است و انسان باید از این لباس تقوی حفاظت کند و غفلت نورزد.

وی تصریح کرد: امام علی (ع) در خطبه ۱۹۱ نهج البلاغه فرمود اگر انسان تقوی داشته باشد در انجام امور غفلت نمی کند و خود را با تقوی زنده نگه می دارد.

رمضانی پور بیان کرد: یکی از برکاتی که می تواند از آسمان به زمین نازل شود نزول رحمت الهی برف و باران است که انسان می تواند با رعایت تقوی و عبادت که نشانه سپاسگذاری ازخداوند است به به مراتب الهی دست یابد.

وی افزود: انسان با تقوی دل در گرو کفر و دل در گرو آمریکای جنایتکار که می خواستند معیشت مردم ایران را ساماندهی کنند نمی دهد اما برخی در داخل کشور مورد تطمیع این کشور لعین قرار گرفتند و با منافقان همصدا شدند.

امام جمعه رفسنجان اذعان داشت: این گونه افراد با تقوی نیستند لذا در انتخاب صحیح باید پرس و جو کرد و از اهلش بپرسید.

وی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب اسلامی در این راستا دغدغه دارند و تأکید داشتند که اگر کسی را از کاندیداها نمی شناسید بپرسید و پس از این که دانستید رأی دهید و اصلح را برگزینید خاطرنشان کرد: بر اساس شناخت و آگاهی فرد مومنی انقلابی را انتخاب کنیم تا ادای تکلیف و وظیفه شده باشد.

وی با اشاره به اینکه انتخابات در زندگی فردی و اجتماعی هر فردی نقش ایفا می کند بیان کرد: انسان باید در انتخاب نماینده مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بهترین را انتخاب نماید تا سرنوشت منطقه خود را به خوبی رقم زند.

وی خاطرنشان کرد: انسان باید نماینده ای را انتخاب کند که در مجلس قانون راهگشایی را تصویب نماید.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی باید مجلسی پویا و سرزنده باشد مجلسی که پایبندی به دیپلماسی فعال بر مبنای عزت و مصلحت نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشد و به دور از هر گونه التهاب باشد و نماینده ای را انتخاب نمایید که مطیع امر ولایت فقیه و رهبری باشد.

وی ادامه داد: همچنین این مجلس باید شجاع باشد و برای سودجویان عالم تحت هر شرایطی کشور را به بیگانه نفروشد.

امام جمعه رفسنجان گفت: مجلس خبرگان نیز پیرامون جریانهای معاند و مخالف نظام اسلامی روشنگری می کند، بازوی مشورتی در امور مختلف کشور و پل ارتباطی بین مردم و رهبری است، این مجلس پشتیبانی جدی و موثر از رهبری به ویژه سیاست های رهبر معظم انقلاب اسلامی در همه حوزه ها می کند.

وی ادامه داد: رقابت در امر تولید بسیار ارزشمند است  و ما می توانیم با رقابت خوب و سالم تولید در کشور را که دغدغه مقام معظم رهبری است را تعمیم دهیم و از بیگانگان بی نیاز شویم .

 امام جمعه رفسنجان در بخشی دیگر از سخنانش به دیدار مردم نجف آباد با مقام معظم رهبری در چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: ایشان فرمایشاتی ارائه دادند که مایه تأسف است که چرا برخی در کشور خون به دل رهبری می کنند.

وی افزود: ایشان صدها بار بحث خطر جدی نفوذ از سوی دشمن را به زبان آوردند اما دریغ برخی از مسئولان کشورمان حاضر نشدند که یکبار این کلمه نفوذ را بر زبان جاری کنند در حالی که می گویند پیرو ولایت فقیه و رهبری هستیم اما چرا جا پای رهبری نمی گذارند و این گونه بی باک هستند.

رمضانی پور گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار به بحث تندرو و میانه رو اشاره کردند لذا تندور در قرآن به معنی حساس بودن، در خط مستقیم قرار گرفتن و حزب الهی بودن است و میانه رو نیز در قران به این معنی آمده است که شخص میانه رو مسائل را می شناسد و حد اعتدال را رعایت می کند لذا میانه رو از نظر غربی ها یعنی شخص در برابر دستورات آمریکا انعطاف دارند و آمریکا انها را طعمه قرار می دهد، و نیز تند رو از نظر غربی ها یعنی شخص در برابر آمریکا سازش نمی کند.

حجت الاسلام رمضانی پور خاطرنشان کرد: این ذلت است برای کشور ما که مردم افرادی را انتخاب می کنند که همین افراد مطیع آمریکا می شوند لذا در رفسنجان نیز کسانی هستند که کار انگلستان را تعریف کردند و به برخی می گفتند به افرادی رأی ندهید لذا دشمن نمی خواهد افراد دلسوز و خار چشم دشمنان به مجلس راه پیدا کنند.

وی ادامه داد: ما افرادی در رفسنجان داشتیم که زمانی افتخار ما بودند و باید می ماندند و به نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت می کردند اما نماندند و مایه ننگ و شرمساری مردم رفسنجان هستند زیرا دشمن انها را تطمیع کرده است و برای انها هزینه های هنگفت خرج کرده است.

امام جمعه رفسنجان خاطرنشان کرد: باید از دودستگی و تفرقه پرهیز کرد و مردم نمایندگانی به مجلس بفرستند که به فکر معیشت مردم وو اقتصاد درون زا باشند  نیز کسانی که رأی نمیاورند نباید سلامت انتخابات و مشروعیت مجلس را را زیر سوال ببرند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • رضا

    با عرض سلام ما تابه حال ندیدیم نمایند های دلسوز مردم باشد واگر هزار مشکلات را داشتیم و مراجعه کردیم کاری نکردند و گفتند ما مگر بودجه ای داریم که کمک کنیم واگر به جاهای دیگر هم مراجعه کردیم مشکلاتمان را گفتیم که چه هزینهایی از بابت بیماری وغیره داریم فرمودند ما از کجا بیاوریم من نمیدانم سهم امام و ذکات وغیره که دست دفتر امام جمعه است چه می‌کنند .
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان