بیکاری مهمترین مسئله ای است که از سوی مردم مطرح می شود / در بحث سازندگی و عمران با کسی نزاع نداریم

  • شناسه خبر: 90552
بیکاری مهمترین مسئله ای است که از سوی مردم مطرح می شود / در بحث سازندگی و عمران با کسی نزاع نداریم

نامزد دهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت: ما در بحث سازندگی و عمران با کسی نزاع نداریم و به تعبیر امروز مقام معظم رهبری مجلس نه دولتی و نه ضد دولتی است ، یک جایگاه ویژه است که در کنار همکاری و حمایت دولت بر آن نظارت دارد.

خانه » گزارش‌تصویری » بیکاری مهمترین مسئله ای است که از سوی مردم مطرح می شود / در بحث سازندگی و عمران با کسی نزاع نداریم

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، سید محمد حسینی امشب در جمع مردم رفسنجان در حسینیه نجارها به فرمایشات امروز مقام معظم رهبری در جمع مردم اشاره کرد و اظهار داشت: اگر مجلس به دنبال رفاه مردم و گشایش اقتصادی باشد ریل گذاری به این سمت و سو خواهد بود و برای کشور عزت و سربلندی می آفریند.

وی تصریح کرد: بنا به تجربه، کسانی که در کار اجرا و مدیریت ارشد دولت قرار داشتند وقتی وارد مجلس شدند تاثیرگذارتر بوده و توانسته اند دولت را متقاعد و با خود همراه کنند.

doktor hossini rafsanjan 94entkhabat majles (11)

حسینی توسعه صنعت را مهمترین نیاز شهرستان های رفسنجان و انار برشمرد و گفت: در این شهرستانها که بخش هایی از بزرگترین جنگل مصنوعی در حال خشک شدن است کشاورزی امکان توسعه ندارد.

وی معضل بیکاری را مهمترین مسئله ای دانست که از سوی مردم عنوان می شود و خاطر نشان کرد: باید به سمت صنعت حرکت کنیم ، منطقه ویژه اقتصای که از دولت قبل آغاز شده می تواند منبعی باشد برای ایجاد شغل، طرح های نیمه تمام بسیاری وجود دارد که بایستی بطور جدی پیگیری و عملیاتی شوند.

doktor hossini rafsanjan 94entkhabat majles (10)

این استاد دانشگاه بیان داشت: سعی داریم تا از همه اقشار نیروهای نخبه، دانشگاهیان، حوزوی ها، صنعتگران، اصناف و کارگران استفاده کنیم و همه دست به دست هم برای عمران و آبادانی شهرستان گام برداریم.

وی افزود: هم اکنون یک اتاق فکر از اداره کنندگان کشور اعلام امادگی کردند که می توانند در خدمت شهرستان باشند.

doktor hossini rafsanjan 94entkhabat majles (9)

حسینی با بیان اینکه شناخت بزرگان می تواند سرمایه ای برای پیشبرد شهرستان باشد خاطرنشان کرد: خدمت متواضعانه برای همشهریان جای سوال ندارد و همه از این شور و هیجانی که ایجاد شده استقبال می کنند و تنها برخی خواص و افراد مشخص از حضور من در عرصه انتخابات نگرانی دارند .

وی ادامه داد: پدران و اجداد ما با پشتکارشان از دل کویر آب استخراج کردند و ایجاد ثروت نمودند اینطور نیست که بگوییم آینده ی این شهرستان در حال نابودی است بلکه باید با فکر و اندیشه ای نو راه جدید ی باز کنیم.

doktor hossini rafsanjan 94entkhabat majles (14)

حسینی خاطر نشان کرد: شهر پایدار شغل پایدار می خواهد، کارهای ناتمام باید در الویت قرار گیرد و برای پروژه ها باید جدول زمانبندی تدوین گردد.

وی با بیان اینکه برای اجرای طرح ها نیاز به همکاری با دولت و مسئولین وجود دارد تصریح کرد: ممکن است از جهت سیاسی مواضع دولت با ما اشکال داشته باشد و به فرموده ی رهبر فرزانه انقلاب باید نمایندگانی انتخاب کنیم که دولت را وادار کنند تا به اقتصاد درون زا تکیه کند و نگاهش به خارج از مرزها نباشد.

doktor hossini rafsanjan 94entkhabat majles (16)

نماینده دوره پنجم مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما در بحث سازندگی و عمران با کسی نزاع نداریم و به تعبیر امروز مقام معظم رهبری مجلس نه دولتی و نه ضد دولتی است ، یک جایگاه ویژه است که در کنار همکاری و حمایت دولت بر آن نظارت دارد.

وی افزود: حتما بنده در دوران وظایفم ضعف هایی داشته اما در مدت انجام وظیفه ایستایی و رکود نبوده است و کارهای بزرگی صورت گرفته است.

سید محمد حسینی طرح انتقال آب از بهشت آباد و آب صنعتی از خلیج فارس به شهرستانهای رفسنجان و انار را از جمله طرح هایی دانست که باید پیگیری و عملیاتی شوند.

doktor hossini rafsanjan 94entkhabat majles (7)

لازم به ذکر است علی سامره فوتبالیست نامی رفسنجانی که پیش حمایت خود را از سید محمد حسینی نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرده بود نیز با حضور در این مراسم اظهار داشت: احساس تکلیف کردم و وظیفه خودم دانستم که در این عرصه حضور یابم.

وی با بیان اینکه به تک تک کاندیداهای این دوره احترام میگذارم تصریح کرد: سید محمد حسینی از دیگر نامزدها با تجربه تر هستند و ایشان به دنبال این هدف هستند تا تفکر نویی را وارد ورزش شهرستان کنند.

doktor hossini rafsanjan 94entkhabat majles (24)

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان