توهین روزنامه “اعتماد” به حجاب اسلامی

  • شناسه خبر: 6964
توهین روزنامه “اعتماد” به حجاب اسلامی

وزنامه اعتماد در شماره امروز خود و در مطلبی تمسخرآمیز، به بهانه دستورالعمل اخیر وزارت علوم برای تعیین مصادیق بدپوششی دانشجویان در دانشگاه‌های سراسر کشور، دست به توهین به حجاب اسلامی زده است. به گزارش “خانه خشتی” به نقل از رجا در بخشی از این مطلب با تمسخر موارد تعیین شده نظیر “عدم استفاده از […]

خانه » اخبار ویژه » توهین روزنامه “اعتماد” به حجاب اسلامی

وزنامه اعتماد در شماره امروز خود و در مطلبی تمسخرآمیز، به بهانه دستورالعمل اخیر وزارت علوم برای تعیین مصادیق بدپوششی دانشجویان در دانشگاه‌های سراسر کشور، دست به توهین به حجاب اسلامی زده است.

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از رجا در بخشی از این مطلب با تمسخر موارد تعیین شده نظیر “عدم استفاده از شلوارهای تنگ و چسبان” و “عدم آرایش غلیظ”، رعایت این موارد را خنده‌دار نامیده است.

در بخشی از این مطلب به اصطلاح طنز آمده است: «راهکار جدید برای پیشرفت علمی دانشجویان ایران: دانشجو باید جوراب بپوشد اما نازک نباشد! این راهکار فوق محرمانه است و دانشجوهای کشورهای دیگر نباید از آن مطلع شوند تا عقب افتاده علمی و مغزی بمانند. البته ما تو فکر هستیم کسانی که این راهکار را تنظیم کرده‌اند دقیقا به چی فکر می‌کنند. واقعا برایمان سوال شده‌ها!»

با توجه به سابقه این روزنامه در درج مطالب ضددینی و اخلاقی، از مسئولان مربوطه انتظار می‌رود تا در سریعترین زمان ممکن به وضعیت “اعتماد” رسیدگی کنند. گفتنی است سابقه مناسب دستگاه قضایی در برخورد جدی و قانونی با روزنامه ایران به دلیل انتشار ویژه‌نامه توهین‌آمیز “خاتون” که در آن نیز به حجاب برتر (چادر مشکی) توهین شده بود، باعث دلگرمی و امیدواری مردم است.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان