مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) شب گذشته با حضور جمع کثیری از مردم در حسینیه نجارها رفسنجان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام راستگو ضمن اشاره به زندگی خوب در خانواده گفت: قلب جایگاه تمام آرزوها و علاقه هاست. اگر کسی دل به دنیا بست، دنیا او را رها نمیکند تا به رشوه و ربا برسد و تا او را به زمین نزند دست بردار نیست و انسان را بیچاره می کند.

وی افزود: خداوند برای همه انسان ها زندگی حلال ساخته است، اما ما آن را حرام می کنیم. پول حلال جمع شدنی نیست، زیرا مؤمن باید خمس و زکات بپردازد.

حجت الاسلام راستگو افراد باتقوا را نزد خداوند از احترام و درجه بالایی برخوردار دانست و اظهار داشت: برخی از دل ها مشغول آخرت و همیشه در حال دعا کردن است و روز قیامت بالا می رود.

وی ادامه داد:  انسان با حفظ قرآن به مرتبه بالاتری می رسد. اما حفظ کردن قرآن نه تنها در مغز، بلکه در عمل هم باید دیده شود. اگر کسی همه وجودش عشق به خدا باشد و به خدا فکر کند، خدا دنیا و آخرت را به او می دهد.

وی پیغمبر(ص) را مظهر اخلاق خوب دانست و خاطر نشان کرد: پدر و مادرها اگر در خانه با مهر و صفا زندگی کنند فرزندان از آنان الگو می گیرند.

این مراسم با برگزاری مسابقه قرآنی و مولودی خوانی کربلایی مجتبی رمضانی و مهدی مختاری همراه بود.