در کرسی پرسش و پاسخ ویژه انتخابات مطرح شد:

برخی نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیر سوال بردند

 • شناسه خبر: 90340
برخی نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیر سوال بردند

کرسی پرسش و پاسخ با نامزدهای حوزه های انار و رفسنجان صبح امروبا حضور جمع کثیری از دانشجویان در محل تالار خیام دانشگاه ولیعصر رفسنجان برگزار شد.

خانه » آخرین اخبار » برخی نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیر سوال بردند

به گزارش “خانه خشتی“، صبح امروز سه شنبه جمع کثیری از دانشجویان در محل تالار خیام دانشگاه ولیعصر رفسنجان حضور یافتند تا کرسی پرسش و پاسخ با نامزدهای حوزه های انار و رفسنجان تشکیل شود.

علیرضا بهرامپور، دکتر سید محمد حسینی و اسماعیل حسنی پور سه کاندید این دوره از انتخابات هستند که در این کرسی شرکت داشتند.

نشست خبری کانیداها-جامعه اسلامی-رفسنجان-خانه خشتی (۲)

سوالاتی در زمینه فتنه ۸۸، برجام، و غیره پرسیده شد و این نامزدها به سوالات جواب دادند.

سید محمد حسینی کاندید انتخاباتی حوزه رفسنجان و انار در جمع دانشجویان دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان با اشاره به اینکه برخی اصل نظام را در فتنه ۸۸ زیر سوال بردند  گفت: همه دشمنان علیه ایران صف آرایی کردند و ما انتظار داشتیم کسانی که به خاطر نظام به جایی رسیدند در فتنه ۸۸ دل دشمنان را شاد نکنند اما برخی به ندای دشمن لبیک گفتند.

نشست خبری کانیداها-جامعه اسلامی-رفسنجان-خانه خشتی (۴)

وی تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی کسانی را داشتیم که به خاطر نظام به جایی رسیدند و از این افراد برخی نظام مقدس جمهوری اسلامی را زیر سوال بردند و برخی دیگر نیز مانند آخوندی وزیر فعلی که در ستاد موسوی کار می کرد کناره گیری کرد و در حال حاضر به نظام جمهوری اسلامی در حال خدمت است.

حسینی با اشاره به اینکه برخی از این افراد سودجو در زمینه برجام دوقطبی های کاذبی در کشور ایجاد کردند تصریح کرد: بحث برجام مسئله مهمی است در این راستا مقام معظم رهبری ۹ بند اضافه کردند و تأکید ایشان بر این بود که کشور بهره مند شود تا د راقتصاد کشور گشایشی ایجاد شود.

نشست خبری کانیداها-جامعه اسلامی-رفسنجان-خانه خشتی (۱)

وی عنوان کرد: اگر مجلس در مسئله مذاکرات وظیفه اش را درست انجام می داد دیگر نیازی به شروط ۹ گانه مقام معظم رهبری نبود بلکه دیگران بایستی سینه سپر می کردند و تبعات بار مملکت را بر دوش رهبری نمی انداختند.

حسینی گفت: در ایران باید با افزایش سطح ارتقاء کیفیت جامعه علمی به جایگاه منطقه ای برسیم و در جهان حرف برای گفتن داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه جایگاه سیاست و فرهنگ در دانشگاه باید حفظ شود افزود: اما سیاست اصلی در دانشگاه باید افزایش رشد علمی باشد.

نشست خبری کانیداها-جامعه اسلامی-رفسنجان-خانه خشتی (۱۰)

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: در کشور ایران قانون اساسی، محور وفاق و رهبری نظام است و در کشور ایران در مقایسه با کشورهای دیگر آرامش و امنیت وجود دارد.

حسینی خاطرنشان کرد:  موضع گیری های سیاسی امری نیست که فردی باید شم سیاسی داشته باشد بلکه گاهی اوقات بازی های سیاسی که وجود دارد فرد بتواند با موضع گیری موارد و مسائل را حل کند.

وی خاطرنشان کرد: مجلس باید استقلال داشته باشد دولت در حال حاضر در حال انجام طرح ها و پروژه ها است لذا نباید گذاشت بُعد نظارتی مجلس خدشه دار شود.

علیرضا بهرامپور نامزد انتخاباتی شهرستانهای انار و رفسنجان در این جلسه گفت: اینکه سرویسهای اطلاعاتی بیگانه فرصت طلبی می کنند تا به آرزوهایشان برسند تردیدی نیست.

نشست خبری کانیداها-جامعه اسلامی-رفسنجان-خانه خشتی (۵)

وی افزود: آنها سعی دارند تا در دستگاههای مختلف کشور جمهوری اسلامی همچون فتنه سال ۸۸ نفوذ کنند و نظام اسلامی را براندازند.

وی تصریح کرد: فتنه ۸۸ ضربه اش سنگین بود و به این راحتی جبران نمی شود.

بهرامپور خاطرنشان کرد: مسئله برجام مهم است و داشتن دانش بر اساس این موضوع مهم است.

نشست خبری کانیداها-جامعه اسلامی-رفسنجان-خانه خشتی (۹)

اسماعیل حسنی پور نیز گفت: مقام معظم رهبری تأکید دارند که به دشمنان قسم خورده ایران اعتماد کامل نداریم.

وی افزود: دشمنان قسم خورده اند که نگذارند ایران به جایی برسد.

نشست خبری کانیداها-جامعه اسلامی-رفسنجان-خانه خشتی (۶)

حسنی پور تصریح کرد: اما اگر طبق فرمایش رهبر انقلاب پیش برویم مطمئنا در همه زمینه ها موفق خواهیم شد.

 نشست خبری کانیداها-جامعه اسلامی-رفسنجان-خانه خشتی (۸)

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • ابراهیم پور

  با سلام اگر قرار است اقتصاد مقاومتی در کشور اجرا شود سئوال اینجاست کدام از این عزیزان در اقتصاد سر رشته و تخصص دارند و گر نه چهار سال اینده نیز همین جای هستیم والسلام.

  هادی صالح زاده مداح اهل بیت

  چرا از این نماینده ها درباره فعالیتهایشان درباره شهرستان رفسنجان نمیپرسند هزار بار این صحبتها را شنیده ایم صحبتهای خوبی هم است ولی چرا نمیگویند اهداف و راهکارهایشان و کارهایی که برای ایجاد اشتغال و اقتصاد و راه و شهرسازی گرانی و تورم فساد و رانت خواری اجرای مصوبات مجلس و در اخر برای پیشرفت رفسنجان و خدمت به مردم چه کاری می خواهند انجام دهند فقط و فقط و فقط حرف ها شده فتنه و دشمن برای مردم چه کار میکنید فقط نماینده شدید که این حرفها رو بزنید کی به دل مردم می رسید حرفی برای گفتن نیست همه ملت پای نظام و پشتیبان ولایت فقیه هستند و اجازه دخالت بیگانه را نمی دهند و در صحنه ها حضور داشتند چرا به دل مردم نمی رسید

  حسین

  احسنت فقط سید

  شهروند

  مجلس امروز نیازمند حضور نمایندگانی مستقل، شجاع و ساده زیست می باشد که زمینه ساز مقابله با کاستی‏ها و جلوگیری از انحرافات گردد. اینجانب حضور کاندیدای متعهد و متخصص، شجاع، غیر وابسته به منابع قدرت و ثروت و متکی بر اندیشه های انقلابی، دانش، خرد و درد و رنج‏های مردمی، همچون دکتر پور غلامعلی را تبریک عرض می نمایم. آرزوی توفیق و سربلندی را برای ایشان جهت ورود به مجلس دهم در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داریم. انشاء ا...

  دانشجو

  فقط پور غلامعلی دلیر و نترس

  محمد

  فقط دکتر پورغلامعلی.

  رفسنجان

  فقط دکتر سیدمحمد حسینی
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان