سفر محرمانه وزیر دفاع سوریـه به روسیـه

  • شناسه خبر: 7421
سفر محرمانه وزیر دفاع سوریـه به روسیـه

خانه خشتی: روزنامه القدس العربی مدعی شد که وزیر دفاع سوریه اخیرا به صورت محرمانه به مسکو سفر و با همتای روس خود دیدار کرده است. خانه خشتی به نقل از فارس، در زمانی که نگرانی آمریکا و متحدان منطقه‌ای آن از گسترش روابط روسیه و سوریه افزایش پپیدا کرده است، روزنامه القدس العربی مدعی […]

خانه » آخرین اخبار » سفر محرمانه وزیر دفاع سوریـه به روسیـه

خانه خشتی: روزنامه القدس العربی مدعی شد که وزیر دفاع سوریه اخیرا به صورت محرمانه به مسکو سفر و با همتای روس خود دیدار کرده است.

خانه خشتی به نقل از فارس، در زمانی که نگرانی آمریکا و متحدان منطقه‌ای آن از گسترش روابط روسیه و سوریه افزایش پپیدا کرده است، روزنامه القدس العربی مدعی شد که سرتیپ داود راجحه وزیر دفاع سوریه پنجشنبه گذشته محرمانه به روسیه سفر کرده است.

در زمانی که آمریکا روسیه را به فروش سلاح به دمشق متهم می‌کند، القدس العربی چاپ لندن مدعی شد که راجحه در این سفر با آناتولی سردیوکف همتای روس خود دیدار کرده است تا در خصوص مسائل دفاعی مذاکره کنند.

القدس العربی با بیان اینکه مناسبات دفاعی این دو کشور شاهد پیشرفت چشمگیری است، اعلام کرد که کارشناسان سوری که نامی از ایشان نبرد، اعلام کرده‌اند که شاید امسال سوریه جنگنده‌های پیشرفته میگ-۲۹ را از مسکو دریافت کند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان