اختصاصی/ در واکنش به اظهارنظر هاشمی رفسنجانی درباره روستائیان

عکس نوشته / آقای هاشمی اصل خویش را دریابید! از همین روستا انقلابی شدید!

 • شناسه خبر: 71577
عکس نوشته / آقای هاشمی اصل خویش را دریابید! از همین روستا انقلابی شدید!

هاشمی رفسنجانی طی مصاحبه ای از ادبیات تحقیر و تمسخرآمیز درباره روستاییان استفاده می کند در حالیکه به گفته ی خود ایشان از یک روستا به انقلاب پیوسته است.

خانه » آخرین اخبار » عکس نوشته / آقای هاشمی اصل خویش را دریابید! از همین روستا انقلابی شدید!

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، هاشمی رفسنجانی طی مصاحبه ای با توهین به قشر روستاییان گفته است که دیروز درکوچه ی روستایشان می گشتند امروز انقلابی شده اند!

قطعا آقای هاشمی که مدعی نزدیکی به امام راحل هستند این تعبیر امام(ره) درباره روستاییان را شنیده اند که فرموده اند: من شما طبقۀ گودنشینان را از آن کاخ‏نشینان بالا‌تر می‌‏دانم.

آقای هاشمی از ادبیات تحقیر و تمسخرآمیز درباره روستاییان استفاده می کند در حالیکه به گفته ی خود ایشان از یک روستا به انقلاب پیوستا است.

گویا ایشان فراموش کرده اند که در کودکیشان در روستای سقریه واقع در بخش نوق رفسنجان برای یادگیری قرآن نزد سید احمد نامی به مکتب می رفتند و یا تحصیل در مدرسه فردوسیه نوق را فراموش کرده اند.خانه پدری هاشمی رفسنجانی هاشمی رفسنجانی-کمپین من یک روستایی هستم هاشمی رفسنجانی-کمپین من یک روستایی هستم۲

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • امبرحسین

  آقای هاشمی مثل اینکه اسب سرکش مسند قدرت شما را از انقلاب دور کرده بقول امام راحل انقلاب ما ، انقلاب پابرهنگان بود و هست اگر فکر می کنید ثروتمند شده اید از صدقه سر همین روستائیان و قشر مستضعفی است که پولشان را پسران خورد و آب رویشان را تحقیر شما

  هنرمند

  بابا چرا گیر دادین، شاید حاج آقا منظورش خودش بوده که تا دیروز روستا بوده حالا میگه من از ارکان انقلاب هستم

  م

  روح امام شاد.خیلی هااز همین جمله امام سو استفاده کردن .راستی اقازادشون درچه حالن؟

  غلام

  برخی از تفریح های خانواده روستایی هاشمی رفسنجانی بعد از انقلاب هاشمی بارها اعلام کرده است که از یک خانواده روستایی است. اما بعد از انقلاب گذری به تفریح های خانوادگی او برگرفته از کتاب خاطراتش شاید اهانت وی به روستاییانی که انقلابی شده اند را برای مردم کمی ملموس تر کند. ۱. هاشمی در خاطرات روز یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۷۰ مصادف با تاسوعای حسینی می‌نویسد: «یک نفر چینی پیش‌بینی کرده است که ساعت ۸ امروز زلزله‌ای به قدرت ۸/۶ ریشتر در تهران روی خواهد داد. آمدن ما به لتیان هم بی‌ارتباط با این نیست. گرچه خودم اصلا قبول ندارم فقط به خاطر بچه‌ها آمدم. با هلیکوپتر به سد لتیان آمدیم. هوای خوبی دارد. عصر همراه بچه‌ها خواستم اسکی روی آب یاد بگیرم. کمی دنبال قایق کشیده شدم، بدنم آمادگی برای چنین ورزشی ندارد. گرچه آسان است».

  محمود

  حاجی یادت رفت دو سال پیش که آمدی رفسنجان به زادگاهت روستای سه قریه نوق و خانه ی پدری هم سرزدی. اصلا حاجی بیخیال بیا خاطره تعریف کنیم.

  علی

  حاج آقا ظاهرا خاطرات بچگی رامثل خیلی از خاطراتش از یاد برده و فکر می کنه خودش بچه ی شهر است

  فرهاد

  خوب حاج آقا بچه ی شهر بهرمان است دیگه نه سه قریه نوق .

  مرتضی

  آقای هاشمی اصلا بیا همه ی اینها را بی خیال شو ، دوباره یه خاطره برامون بگو ....

  اکبر

  هاشمی تا زمانی که ایام تعطیلات کیش، و سواحل شمالی قایق سواری کند نباید روستانشینان را یاد کند.

  عرصه سیمرغ

  مطمئن باشید آقای هاشمی در دل همه مردم نه تنها رفسنجان که همه ایران و شاید دنیا جا داره. با این کار هاتون : ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست / عرض خود میبری و زحمت ما میداری. امام فرمودند : انقلاب زنده است چون هاشمی زنده است. مردم شما را شناختند.

  عبدالله

  انقلابی زنده و پویا است که دشمنان و فتنه های پیش روی خود ا بشناسد. تا زمانی که فتنه ها زنده هستند انقلاب هم باید زنده باشد.

  عباد

  کبر و خودبزرگ بینی همان گناهی است که ابلیس را از درگاه خدا راند.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان