برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) به سبک خانگی و گفت و گو با برگزار کننده آن:

امام(ره) به مراسم هایی که برپا می کنم نظر دارد

 • شناسه خبر: 40106
امام(ره) به مراسم هایی که برپا می کنم نظر دارد

حسن بشکوهی پیرمردی که نزدیک به ۶۰ سال از خدا عمر گرفته است ، از سال ۶۸ هرساله مراسم سالگرد امام را با هزینه ی خود در منزل شخصی اش برپا می کند. به گزارش “خانه خشتی”، اماما چه کردی با دلهای عاشق مردان و زنانی که پس از گذشت ۲۵ سال از لحظه ی […]

خانه » آخرین اخبار » امام(ره) به مراسم هایی که برپا می کنم نظر دارد

حسن بشکوهی پیرمردی که نزدیک به ۶۰ سال از خدا عمر گرفته است ، از سال ۶۸ هرساله مراسم سالگرد امام را با هزینه ی خود در منزل شخصی اش برپا می کند.

به گزارش “خانه خشتی”، اماما چه کردی با دلهای عاشق مردان و زنانی که پس از گذشت ۲۵ سال از لحظه ی فراقتان هنوز هم با آمدن نامتان اشک در چشمانشان حلقه میزند و از شما به عنوان بزرگ مرد تاریخ یاد می کنند.

حسن بشکوهی پیرمرد که نزدیک به ۶۰ سال از خدا عمر گرفته است یکی از این مردهاست، او از سال ۶۸ هرساله مراسم سالگرد امام(ره) را با هزینه ی خود در منزل شخصی اش در رفسنجان برپا می کند.

حسن بشکوهی-ارتحال امام خمینی(ره) -رفسنجان-خانه خشتی

بشکوهی از علاقه اش به امام می گوید: سال ۴۲ مادرم که برای زیارت به شهر قم رفته بود از نزدیک شاهد حوادث آن روزها و دستگیری امام بود، از سفر که برگشت شب و روز گریه میکرد و از آن وقایع برایمان می گفت از همان زمان بود که عشق به امام در دلم جای گرفت.

بشکوهی در دوران پیروزی انقلاب نیز تلاش هایی بسیاری در این راه انجام داده است وپس از پیروزی انقلاب نیز چند باری به بیت امام(ره) سفر کرده و حتی ازمحصول پسته اش نیز به عنوان هدیه تقدیم این بیت نموده است.

بشکوهی از شب شنیدن خبر فوت امام(ره) از رادیو برایمان گفت: بسیار برایمان سخت گذشت ، بیرون خانه بود وقتی وارد منزل شدم همه را غرق در ماتم دیدم این خبر باور هیچکس نمیشد.

وی از برپایی مراسم هرساله اینطور می گوید: بعد از فوت امام راحل اولین مراسم عزاداری ایشان را در مسجد روستای فخر اباد رفسنجان، جایی که ساکن بودم، برپا کردم، سالهای بعد از مرحوم شیخ محمد هاشمیان مشورت گرفتم که هزینه ی سالگرد را به مرقد امام بفرستم که ایشان به من گفتند که همین برپایی مراسم سالگرد را ادامه دهید بهتر است و اکنون ۲۵ سال است که مراسم یاد و خاطره ی امام (ره) را در منزل شخصی خودم برپا می کنم.

بشکوهی می گوید: امام(ره) به این مراسم نظر دارد و از آنجایی که علاقه و ارادت ویژه ای به رهبری دارم تا وقتی عمر داشته باشم این کار را ادامه خواهم داد.

حسن بشکوهی-ارتحال امام خمینی(ره) -رفسنجان-خانه خشتی (2) حسن بشکوهی-ارتحال امام خمینی(ره) -رفسنجان-خانه خشتی (5) حسن بشکوهی-ارتحال امام خمینی(ره) -رفسنجان-خانه خشتی (3) حسن بشکوهی-ارتحال امام خمینی(ره) -رفسنجان-خانه خشتی (4) حسن بشکوهی-ارتحال امام خمینی(ره) -رفسنجان-خانه خشتی (6) حسن بشکوهی-ارتحال امام خمینی(ره) -رفسنجان-خانه خشتی (7) حسن بشکوهی-ارتحال امام خمینی(ره) -رفسنجان-خانه خشتی (8) حسن بشکوهی-ارتحال امام خمینی(ره) -رفسنجان-خانه خشتی (9)

برچسب ها:
حسن بشکوهی خانه خشتی رفسنجان مراسم ارتحال امام خمینی(ره)
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • مریم و فاطمه

  خدا اقای بشکوهی را برای خانواده اش نگه دارد ما از ایشان بسیار ممنونیم و از خدای متعال خواهان عمری طولانی هستیم تا بتواند مراسم یادبود امام خمینی را در منزل خود برگزار کند.

  حسین

  خدا حفظ کنه ایشون رو
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان