همزمان با دوازدهم اردیبهشت ماه منتشر شد؛

پیام نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار به مناسبت روز معلم

 • شناسه خبر: 95016
پیام نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار به مناسبت روز معلم

همزمان با فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت و روز معلم، متن پیام نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار منتشر شد.

خانه » آخرین اخبار » پیام نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار به مناسبت روز معلم

به گزارش خانه خشتی، همزمان با فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت و روز معلم، متن پیام احمد انارکی محمدی نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار منتشر شد:
«بزرگ انسان هایی که راهتان همان راه انبیاء و خارج نمودن انسان ها از جهل و تاریکی است، در برابر عظمت و ارزش آنچه شما بر انسانیت خدمت می کنید باید تمام قد ایستاد و ایثار و گذشت شما را ستود. آنچه شما در حق فرزندان این سرزمین نثار می کنید هیچ گاه با معیار های زمینی(حق و حقوق و دستمزد) جبران نشده است و کمتر کسی این مهم را انکار می کند، اما باید با تمام وجود بگویم ما همه پرورش یافته کلاس هایی هستیم که بیشتر،  گرد گچ تخته سیاهش را شما خورده اید و ما  این را می دانیم. شاید تبریکی کوتاه نتواند حق مقام شما را بجا بیاورد ، ولی  قول می دهم برای احقاق حق واقعی شما، برای اصلاح قانون ،تمام تلاشم را بکار ببرم  و این تنها هدیه ای است که می توانم تقدیم روزهای تلاش شما کرده باشم. روزتان مبارک»

دانش آموز کلاس های بزرگ درس زندگی شما
احمد انارکی محمدی نماینده منتخب مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی

روزم معلم_نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار

برچسب ها:
روز معلم
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • Amirreza

  انارکی هنوز نماینده نیست ، توی این دو ماه ۱۵ تا پیام داده . یعنی اگر دوره اش شروع بشه چند تا پیام میده ؟ بهتره فامیلش را از "محمدی انارکی" بزاره "محمدی پیامکی"

  محمدمهدی بخشی

  بنده به عنوان شهروند اصیل استان قم علاقه ی شدیدی از اوایل تاسیس به پایگاه خبری خانه خشتی رفسنجان پیدا کردم و علاقه من به شهرستان رفسنجان باعث شد به این شهر طلای سبز آمده و حتی باعث شد در رفسنجان ازدواج کنم. از شهر مقدس قم پیامی به تمامی معلمان عزیز در سرتاسر میهن پهناور ایران میفرستم ای معلم ای سراپا عشق و شور نام تو گلواژه فرهنگ نور تو عقیق سرخی و جام بلور می برم نام تو را من با غرور معلم روزت مبارک
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان