به مناسبت روز جهانی کار و کارگر؛

مراسم تجلیل از کارگران رفسنجان برگزار شد / تصاویر

 • شناسه خبر: 94948
مراسم تجلیل از کارگران رفسنجان برگزار شد / تصاویر

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر ، مراسم تجلیل از کارگران در تالار علقمه شهر رفسنجان برگزار شد.

خانه » آخرین اخبار » مراسم تجلیل از کارگران رفسنجان برگزار شد / تصاویر

به گزارش خانه خشتی، مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر پیش از ظهر امروز در تالار علقمه شهر رفسنجان برگزار شد.

روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (7)

اسماعیلی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در این مراسم ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر به این جامعه زحمت کش از فعالیت کارگران که موجب رونق و آبادانی شهر و دیار خود می شود قدردانی کرد.

 محمد عسکری رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی رفسنجان نیز بر نزدیکی ارتباط بین کارگران و کارفرمایان تاکید کرد و گفت: هرکدام از این دو وجه به تنهایی نمی توانند موفق شوند زیرا کارگر سرمایه ندارد که کارخانه یا کارگاهی ایجاد کند و کارفرما نیز با ایجاد کارگاه و … بدون نیروی کار ماهر نمی تواند به تولید بپردازد.
روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (2)

امیر شریف عضو شورای کارگری استان کرمان نیز به پاره ای از مشکلات جامعه کارگری اشاره کرد و بیان داشت: اگر دولت نتواند از بخش صنعت حمایت کند اقتصاد ضعیف می شود و بخش های از شهرک صنعتی از دور خارج می شوند، درست است که فشارها زیاد بوده اما می توانست حمایت بیشتری صورت گیرد.

روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (10)

امام جمعه رفسنجان نیز در سخنان خود در جمع کارگران بر حمایت از تولیدات داخل شهرستان تاکید کرد و بیان داشت: اگر ما بتوانیم کیفیت تولیدات شهرستانی را بالا ببریم و مشکلات این بخش حل گردد دیگر اجازه ندهیم که از شهرهای دیگر محصولات وارد شود.

روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (14)

در پایان از یوسف نیا کارگر نمونه کشوری در مجتمع مس سرچشمه و حکیمی کارگر نمونه استانی در مجتمع مس سرچشمه و تعدادی کارگر نمونه شهرستان رفسنجان تجلیل به عمل امد.

روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (1)
روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (3) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (4) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (5) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (6)
روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (8) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (9)
روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (11) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (12) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (13)
روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (15) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (16) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (17) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (18) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (19) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (20) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (21) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (22) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (23) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (24) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (25) روز جهانی کار و گارگر rafsanjan (26)

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • علی

  با سلام بنده به عنوان یک کارگر دوست داشتم فرماندار محترم شهرمان در این جلسه که نوعی حمایت از جامعه کارگری رفسنجان بود حضور داشتند؛ ولی نمی دانم به چه دلیلی نیامدند??????

  کارگر ایرانی11

  با سلام خدمت تمامی زحمت کشان عرصه کارگری ضمن عرض تشکر از برگزار کنندگان عزیز مراسم کارگری بنده هرچی تو ی عکسها دور زدم نتوانستم تصویر اقای فرماندار را ببینم !!!!!! چرا؟؟؟؟؟؟ شاید قابل ندونستند.

  محمدمهدی بخشی

  دستشون درد نکنه در کارگران عزیز تجلیل کردند ولی با اخراج اتباع غیر مجاز افغانی و... بیشترین خدمت و تجلیل را در حق کارگران ایرانی و حتی جوانان انجام داده اند ولی افسوس کو گوش شنوا؟!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان