امام جمعه رفسنجان:

آمریکا عزت ما را نمی خواهد / آنهایی که دل در گرو او دارند به هوش آیند

  • شناسه خبر: 94516
آمریکا عزت ما را نمی خواهد / آنهایی که دل در گرو او دارند به هوش آیند

امام جمعه رفسنجان گفت: از برجام و آمریکا چه چیز به شما رسیده است اگر در انتخابات ۷ اسفندماه می خواستید استفاده کنید که کردید، حال نمایندگانی که انتخاب شدند و مردمی که رای دادند می بینند که آمریکا چه می کند.

خانه » آخرین اخبار » آمریکا عزت ما را نمی خواهد / آنهایی که دل در گرو او دارند به هوش آیند

به گزارش خانه خشتی، حجت الاسلام عباس رمضانی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان رفسنجان با اشاره به حادثه صحرای طبس در سال ۵۹ و رسوایی عجیب آمریکا در برابر دیدگان ملتهای آزادی خواه اشاره کرد و اظهار داشت: مردم ما هیچگاه این حواث را فراموش نخواهند کرد همچنان که حمایت آمریکا از صدام در ۸ سال جنگ علیه ایران و به شهادت رساندن دهها هزار شهید والامقامی که سرمایه های بزرگ انسانی این ملت بودند فراموش نمی کنند.

وی افزود: تنها حمایت آمریکا ازمنافقین و پناه دادن به آنان و مسلح کردنشان باعث شد تا ۱۷ هزار شهید ترور را جمهوری اسلامی ایران تقدیم نظام کند.

رمضانی پور با بیان اینکه آمریکا هرکجا روزنه ای یافته است در امور کشورمان دخالت کرده است تصریح کرد: در سال ۸۸ که عده ای بی عقل جاهل و وابسته مزدور در داخل کشور راهی بوجود آوردند و با هزینه دهها میلیارد دلار آمریکا قصد داشتند این نظام را واژگون و یک دولت وابسته همچون مصر را نهادینه کنند.

وی ادامه داد: آمریکا اگر دست دوستی دراز کند می خواهد عزت کشورمان را ببلعد و آن را از بین ببرد.

رمضانی پور خاطر نشان کرد: بارها از سوی رهبر فرزانه انقلاب بیان شده است که آمریکاییها قابل اعتماد نیستند و بدعهدی می کنند امتاسفانه برخی در کشور نمی خواهند بشنوند.

وی ادامه داد: اگر یک مسئولی مثل آقای صالحی یا سیف سخنی برزیان می آورند رئیس جمهور با او مقابله می کند که این مسئول نیست.

رمضانی پور تصریح کرد: از برجام و آمریکا چه چیز به شما رسیده است اگر در انتخابات ۷ اسفندماه می خواستید استفاده کنید که کردید، حال نمایندگانی که انتخاب شدند و مردمی که رای دادند می بینند که آمریکا چه می کند.

وی افزود: وزیر امور خارجه کشورمان در آمریکا حضور دارد اما همزمان بر علیه ایران رای می دهند، اینها می خواهند ۱۰ و نیم میلیارد اموال ما را غارت کنند و اینها عزت ما را نمی خواهند.

رمضانی پور اضافه کرد: با این اقدامات آمریکا مردمی که دل در گرو او بستند به هوش آیند و بفهمند که اینها چه جنایتکارانی هستند که حتی به هواداران خودشان هم رحم نمی کنند.

امامجمعه رفسنجان در بخش دیگری از سخنانش به استفاده از ابزارهای مجاز برای ایجاد شادی در جامعه اشاره کرد و گفت: نباید از هر ابزاری برای این امر استفاده کرد و همه آحاد باید کم کنند تا کارهای ارزشی و تفریحات سالم در جامعه رواج یابد.

وی خاطر نشان کرد: اکر مطلبی از سوی ما و دیگر روحانیون مطرح می شود که مورد آزاد افراد شده است به خاطر اینه دلمان می شوزد و می خواهیم آنان به خیر و صلاح برسند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • رفسنجانی

    تعجب می کنم از امام جمعه محترم که دستاوردهای آشکار برجام را نمی بینند! اگر الان هوا برای نفس کشیدن دارید، یا آب برای خوردن دارید، یا زمین زیر پایتان گرد است ولی نمی لرزد، اینها همه از دستاوردهای برجام است که به لطف کدخدا آمریکا به ما پیشکش شده است!!!!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان