فرمانده آمادگاه ناوگان جنوب نداجا در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه رفسنجان:

کشور از لحاظ تجهیزات نظامی هیچ نیازی به کشورهای غربی ندارد و خودکفاست

  • شناسه خبر: 93925
کشور از لحاظ تجهیزات نظامی هیچ نیازی به کشورهای غربی ندارد و خودکفاست

فرمانده آمادگاه ناوگان جنوب نداجا با بیان اینکه در راه خودکفایی در حال حاضر ارتش قدم های بسیار خوبی برداشته است تصریح کرد: از نظر تجهیزات هیچ نیازی به کشورهای غربی نداریم و در همه نیروها بصورت خودکفا عمل می کنیم.

خانه » آخرین اخبار » کشور از لحاظ تجهیزات نظامی هیچ نیازی به کشورهای غربی ندارد و خودکفاست

به گزارش خانه خشتی،  ناخدا یکم کمیسر دریایی شهرام منصوری مقدم فرمانده آمادگاه ناوگان جنوب نداجا(سیرجان) در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه رفسنجان به دستاوردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران بعد از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی اشاره کرد.

وی تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با کمک ارتش و انجام بیش از ۲۵۰ عملیات آفندی در زمان جنگ تحمیلی را از جمله این دستاوردها برشمرد و گفت: ۷۱ عملیات مستقل و مشترک از سوی ارتش صورت گرفته که حاصل آن از حدود ۱۸۰ هزار شهید جنگ اهدای ۴۸ هزار شهید است.

ناخدا یکم کمیسر دریایی شهرام منصوری مقدم فرمانده آمادگاه ناوگان جنوب نداجا(سیرجان) در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه رفسنجان

منصوری مقدم افزود: ۱۷۰ هزار جانباز و ۲۵ هزار آزاده سرافراز از دیگر افتخارات ارتش جمهوری اسلامی در دفاع مقدس است که تقدیم انقلاب کرد.

وی با بیان اینکه در راه خودکفایی در حال حاضر ارتش قدم های بسیار خوبی برداشته است تصریح کرد: از نظر تجهیزات هیچ نیازی به کشورهای غربی نداریم و در همه نیروها بصورت خودکفا عمل می کنیم.

منصوری مقدم خاطر نشان کرد: امروز در همه نیروهای نظامی صنعت قطعه سازی را داریم و وابستگی که در زمان قبل از انقلاب به سایر کشورها داشتیم در حال حاضر نداریم.

وی با بیان اینکه تعمیرات اساسی زیر دریایی به کمک خود نیروی دریایی صورت میگیرد تصریح کرد: ساخت ناو شکن جماران در سال ۸۸ که توسط رهبر فرزانه انقلاب در بندر عباس به آب انداخته شد یکی از بزرگترین افتخارات ارتش جمهوری اسلامی است.

فرمانده مرکز آموزشی نیروی دریایی سیرجان به ماموریت های در حال حاضر نیروی دریایی در آبهای آزاد اشاره کرد و گفت: پرچم جمهوری اسلامی در تنگه عدم، ماداکا و شمال اقیانوس هند به دست نیروی دریایی این کشور برافراشته است و کشتی های تجاری و نفات کش با همت این عزیزان اسکورت می شود و اینها جزو افتخارات ارتش است که از تجربه جنگ تحمیلی کسب کرده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ارتش ما یک ارتش مکتبی است تصریح کرد: در فرمایشان مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا ملاحظه می کنیم که همیشه از ارتش به عنوان یک سازمان مردمی و مکتبی یاد می کنند.

ناخدا یکم کمیسر دریایی شهرام منصوری مقدم فرمانده آمادگاه ناوگان جنوب نداجا(سیرجان)درخطبه های نماز جمعه رفسنجان

ناخدا یکم کمیسر دریایی شهرام منصوری مقدم فرمانده آمادگاه ناوگان جنوب نداجا(سیرجان)درخطبه های نماز جمعه رفسنجان

منصوری مقدم خاطر نشان کرد: جای بسی شکر است که در این برهه از زمان ماموریتی که از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارتش واگذار شده است به نحو احسن انجام می دهد.

وی در ادامه به تاسیس دانشکده علوم پزشکی در ارتش اشاره کرد و گفت: دانشجویان فارغ التحصیل این دانشکده علاوه بر نیازهای پزشکی خود ارتش نیازهای دیگر سازمان ها و ادارات را نیز برآورده می سازند.

منصوری مقدم بیان داشت: ارتش در عرصه های گوناگون از جمله بارش شدید برف، زلزله و دیگر حوادث طبیعی حضور فعال دارد و به کمک مردم سلحشور این کشور می تازد.

وی افزود: ارتش در تفحص شهدای مناطق عملیاتی همراه با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کمک کرده و در تفحص بیش از ۷ هزار شهید حضور فعال داشته است.

منصوری مقدم یادآور شد: برپایی محافل انس با قرآن و مسابقات قرآنی و کسب مقامات برتر در سطح کشورهای اسلامی و حضور فعال در جشنواره خوارزمی از دیگر زمینه هایی است که ارتش در آنان پیش رو بوده است.

ناخدا یکم کمیسر دریایی شهرام منصوری مقدم فرمانده آمادگاه ناوگان جنوب نداجا(سیرجان)درخطبه های نماز جمعه رفسنجان

ناخدا یکم کمیسر دریایی شهرام منصوری مقدم فرمانده آمادگاه ناوگان جنوب نداجا(سیرجان)درخطبه های نماز جمعه رفسنجان

برچسب ها:
تجهیزات نظامی ناخدا یکم کمیسر دریایی شهرام منصوری مقدم فرمانده آمادگاه ناوگان جنوب نداجا(سیرجان)
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان