مرتضوی: گزارشات از مشارکت خوب مردم خبر می‌دهد/ مجریان سخت‌گیری نکنند

  • شناسه خبر: 939
مرتضوی: گزارشات از مشارکت خوب مردم خبر می‌دهد/ مجریان سخت‌گیری نکنند

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات کشور از مجریان انتخابات خواست نسبت به مراجعه‌کنندگان سختگیری نکرده و اگر آنان کارت ملی نداشتند، از کد ملی و سریال شناسنامه برای درج در تعرفه و ثبت در رایانه استفاده کنند. خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور، سیدصولت مرتضوی معاون […]

خانه » سیاسی » مرتضوی: گزارشات از مشارکت خوب مردم خبر می‌دهد/ مجریان سخت‌گیری نکنند

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات کشور از مجریان انتخابات خواست نسبت به مراجعه‌کنندگان سختگیری نکرده و اگر آنان کارت ملی نداشتند، از کد ملی و سریال شناسنامه برای درج در تعرفه و ثبت در رایانه استفاده کنند.

خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور، سیدصولت مرتضوی معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات در گفت‌وگویی آخرین میزان مشارکت مردم در سراسر کشور را اعلام کرد.

وی با قدردانی از حضور چشمگیر مردم در پای صندوق‌های رأی تا این لحظه گفت: خوشبختانه گروه‌های استانی به ۱۰ منطقه تقسیم شده‌اند و با فرمانداری‌ها ارتباط دارند ضمن آنکه گزارشات واصله و نیز بررسی‌های انجام شده در نظام جامع انتخابات هر لحظه به ستاد انتخابات رسیده و در جمع‌بندی حضور فعلی مردم در پای صندوق‌های رأی این حضور تاکنون گسترده و خوب بوده است.

مرتضوی ادامه داد: بار دیگر ملت ایران به ندای مقتدای خویش لبیک گفتند و انشاء‌الله بار دیگر در عرصه بین‌المللی رکورد جدیدی ثبت خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به شرایط سخت و آب و هوایی استان کردستان گفت: مردم کردستان امروز زیر بارش برف حماسه‌ دیگری آفریدند که این نشان‌دهنده وفاداری ملت بزرگ ایران به سرنوشت خودشان است و ما نیز به عنوان خادمان مردم شرایط را برای مشارکت فعالتر و گسترده‌تر آماده خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا امکان اعلام مشارکت مردم از سراسر کشور تا این لحظه وجود دارد یا خیر؟ گفت: هنوز آمارها در این زمینه جمع‌بندی نشده است اما ما به ملت ایران نمره ۲۰ را می‌دهیم.

مرتضوی در ادامه از نمایندگان فرمانداری‌ها تقاضا کرد که اگر دسترسی به تلویزیون در بعضی شعب وجود ندارد، از گیرنده رادیویی و رادیو ایران برای استفاده از آخرین اطلاعیه وزارت کشور استفاده کنند.

وی تأکید کرد: برخی از مراجعه‌کنندگان در تماسی که با ما داشته‌اند، اعلام کردند که در برخی شعب سختگیری می‌شود که ما از همین جا اعلام می‌کنیم داشتن کارت ملی برای مراجعه‌کنندگان الزامی نیست اما ارائه آن به تسهیل کار مجریان کمک می‌کند و اگر کارت ملی وجود نداشت، مجریان از کد ملی و یا سریال شناسنامه برای درج در تعرفه و ثبت در رایانه استفاده کنند.

برچسب ها:
مرتضوی: گزارشات از مشارکت خوب مردم خبر می‌دهد/ مجریان سخت‌گیری نکنند
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان