حضور جاسبی در هیأت امنای دانشگاه آزاد منتفی شد

  • شناسه خبر: 9334
حضور جاسبی در هیأت امنای دانشگاه آزاد منتفی شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به جزئیات آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره عضویت عبدالله جاسبی در هیأت امنای این دانشگاه گفت:‌ حضور جاسبی در هیأت امنای دانشگاه آزاد منتفی است. به گزارش “خانه خشتی” به نقل از مهر،‌ فرهاد دانشجو عصر امروز در حاشیه دومین جلسه هم اندیشی مسئولان بسیج دانشگاههای استان […]

خانه » اخبار ویژه » حضور جاسبی در هیأت امنای دانشگاه آزاد منتفی شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به جزئیات آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره عضویت عبدالله جاسبی در هیأت امنای این دانشگاه گفت:‌ حضور جاسبی در هیأت امنای دانشگاه آزاد منتفی است.

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از مهر،‌ فرهاد دانشجو عصر امروز در حاشیه دومین جلسه هم اندیشی مسئولان بسیج دانشگاههای استان تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به مهر گفت: ۷ تا ۸ گزینه برای انتخاب به عنوان عضو جدید هیأت امنا در ذهن دارم اما فعلا عضویت در هیأت امنا به عنوان نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی را خودم به عهده دارم.
وی در توضیح این موضوع اظهار داشت: به عنوان رئیس دانشگاه آزاد صاحب ۲ صندلی در هیأت امنای این دانشگاه هستم یکی از اینها به عنوان نمایندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی و دیگری به عنوان رئیس دانشگاه آزاد است.
رئیس دانشگاه آزاد گفت: به این علت که عضو حقوقی هیأت امنای دانشگاه آزاد محسوب می شوم، لازم است یک شخص دیگر به عنوان عضو حقیقی در صندلی نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در هیأت امنا حضور داشته باشد.
وی با اشاره به رأی گیری که در آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت گرفت، گفت: در این جلسه عده ای از اعضای شورا، کبگانیان و برخی جاسبی را برای رأی گیری و عضویت در هیأت امنا پیشنهاد کردند که هر چند آرا خوانده نشد، اما کبگانیان با ۱۹ رأی به عنوان گزینه معرفی شد.
دانشجو همچنین در پاسخ به سئوال خبرنگاری درباره حضور فائزه هاشمی به عنوان مدیر گروه در یکی از واحدهای دانشگاه آزاد گفت: در جریان این موضوع نیستم و باید پرونده را بررسی کنم.
برچسب ها:
جاسبی؛هیئت امنا
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان