تعامل دوسویه نیروی انتظامی بابسیج گامی مثبت و رو به جلو است

  • شناسه خبر: 92875
تعامل دوسویه نیروی انتظامی بابسیج گامی مثبت و رو به جلو است

صبح امروز جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان رفسنجان در جلسه ای با فرماندهان بسیج سپاه پاسداران این شهرستان گفت:تعامل دوسویهنیروی انتظامی بانیروی مقاومت بسیج سپاه پاسداران گامی مثبت و رو به جلو است.

خانه » آخرین اخبار » تعامل دوسویه نیروی انتظامی بابسیج گامی مثبت و رو به جلو است

به گزارش خانه خشتی، سرگرد رضا خلیلی نژاد در جلسه ای که صبح امروز با فرماندهان بسیج سپاه پاسداران این شهرستان برگزار شد، بیان داشت:شما در عرصه های مختلف دوشادوش کارکنان نیروی انتظامی انجام وظیفه کرده و در پیشبرد اهداف نظام اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نبوده اید که این جای تقدیر و تشکر دارد.

NJA_4389

وی ادامه داد: تعامل سازنده پلیس و بسیج زمینه ای برای حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه و در فضایی سرشار از امنیت به وقوع پیوست.

این مقام انتظامی با بیان این که همه باید با همکاری و تعامل، نقش خود را در عرصه های مشارکت جمعی ایفا کنیم افزود: داشتن پشتوانه قوی و مسئولیت شناس که با همکاری تنگاتنگ پلیس، بسیج و اقشار اجتماعی شکل می گیرد نقطه قوتی در راستای کسب و ارتقاء آمادگی همه جانبه است.

NJA_4386

سرگرد خلیلی نژاد اشاره ای به شعار مقام معظم رهبری در سال جدید کرد و گفت: اقدامات پلیس در راستای کاهش متوفیات در حوادث رانندگی یا کاهش وقوع سرقت در جامعه به معنای اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی است.

وی اظهار داشت: دانش محوری و بهره گیری از روش های علمی در انجام مأموریت های پلیس یک شاخص اثربخش در اقتصاد مقاومتی است و استفاده از روش های علمی بر مبنای آگاهی باعث کاهش هزینه ها و استفاده حداکثری از ظرفیت ها و امکانات خواهد شد.

NJA_4409

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان رفسنجان در پایان خاطرنشان کرد: کارکنان نیرو های مسلح به تبعیت از رهبر فرزانه خویش ضمن کسب بصیرت لازم، همراه و همگام با دیگر هموطنان با آرمان های انقلاب اسلامی در تمام مناسبت ها تجدید پیمان می کنند.

NJA_4392

 

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • ایران منش

    آفرین به جناب سرگرد خلیلی از نگاه مثبتش به بسیج و بسیجی امیدواریم موق و موید و شاهد پیشدفت روز افزون وی باشیم
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان