کتاب مصالح ساختمانی استاندارد منتشر شد

  • شناسه خبر: 9227
کتاب مصالح ساختمانی استاندارد منتشر شد

کتاب هوشمند مصالح ساختمان استاندارد با معرفی بیش از شش هزار واحد تولیدی مصالح ساختمانی دارای نشان ملی استاندارد کشور منتشر شد. به گزارش “خانه خشتی” به نقل از مهندس نیوز : کتاب مصالح ساختمانی استاندارد با معرفی واحدهای تولیدی مصالح ساختمانی دارای نشان ملی استاندارد کشور با هدف کمک به شناسایی و استفاده از […]

خانه » اخبار ویژه » کتاب مصالح ساختمانی استاندارد منتشر شد

کتاب هوشمند مصالح ساختمان استاندارد با معرفی بیش از شش هزار واحد تولیدی مصالح ساختمانی دارای نشان ملی استاندارد کشور منتشر شد.
به گزارش “خانه خشتی” به نقل از مهندس نیوز : کتاب مصالح ساختمانی استاندارد با معرفی واحدهای تولیدی مصالح ساختمانی دارای نشان ملی استاندارد کشور با هدف کمک به شناسایی و استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد در کشور در سال تولید ملی منتشر شده است.
در این کتاب که به صورت هوشمند و الکترونیک انتشار یافته است، کالاهای ساختمانی استاندارد ساخت ایران در بیش از ۳۰۰ گروه کالایی دسته بندی شده اند.
این کتاب با تلاش دبیرخانه دائمی کتاب استاندارد و حمایت سازمان ملی استاندارد ایران و وزارت را ه و شهرسازی به منظور تحقق اجرای مواد ۱۵۵ و ۱۶۸قانون برنامه پنجم توسعه کشور تهیه و انتشار یافته است.
این کتاب علاوه بر معرفی واحدهای تولیدکننده مصالح ساختمانی استاندارد مقررات و استانداردهای ملی مصالح، تجهیزات و تاسیسات ساختمانی و همچنین مباحث بیست گانه مقررات ملی ساختمان را نیز در خود جای داده است.

برچسب ها:
کتاب،مصالح ساختمانی،انتشار
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • مریم

    برای تهییه این کتاب باید چیکار کنیم؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان