در میتینگ تبلیغاتی نامزد اصلاح طلب مطرح شد:

جریان اصلاحات پیچیده شده است / سر مردم کلاه میگذارند تا مجلس از افراد فهیم خالی باشند / صد رحمت به اصولگراها

 • شناسه خبر: 90592
جریان اصلاحات پیچیده شده است / سر مردم کلاه میگذارند تا مجلس از افراد فهیم خالی باشند / صد رحمت به اصولگراها

رئیس ستاد نامزد اصلاح طلب حوزه انتخابیه رفسنجان و انار گفت: چه منافعی در کار است جریان اصلاح طلبی در رفسنجان به کجا پیش می رود چه اتفاقی افتاده است که می خواهند هر فرد رو با پول و پست و مقام حذف کنند.

خانه » جریان اصلاحات پیچیده شده است / سر مردم کلاه میگذارند تا مجلس از افراد فهیم خالی باشند / صد رحمت به اصولگراها

به گزارش “خانه خشتی“، شب گذشته در میتینگ تبلیغاتی علیرضا بهرامپور نامزد اصلاح طلب حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ، انصاری رئیس ستاد این کاندیدا اظهار داشت: معلوم نیست که جریان اصلح طلبی به کجا پیش می رود.

وی افزود: صد رحمت به جریان اصولگرا ازلحاظ فکری با ما مشکل دارند اما بردار ما هستند و نجابت دارند ، ما با هم برادریم هرچند با هم از لحاظ فکری در یک خط نیستیم.

انصاری خاطر نشان کرد: جریان اصلاحات امروز پیچیده شده است، رزومه کاری آقای پروفسور بهرام پور مشخص است این فرد در دوران اصلاحات معاون وزیر بوده و زحمت کشیده است.

وی تصریح کرد: بحث ما فرد خاصی نیست بلکه جریان اصلاح طلب مدنظر است دو روز زندگی را برای پروفسور بهرام پور سخت کردند و گفتند که از عرصه انتخابات کنار بروید شما چهره ی اصلاح طلب نیستید و باید به اجماع برسیم تا اصولگراها به مجلس نروند.

عضو ستاد نامزد اصلاح طلب بیان داشت: چه منافعی در کار است جریان اصلاح طلبی در رفسنجان به کجا پیش می رود چه اتفاقی افتاده است که می خواهند هر فرد رو با پول و پست و مقام حذف کنند.

وی با بیان اینکه مردم رفسنجان فهیم و دنیا دیده هستند و بر اساس خرد تصمیم میگیرند خاطر نشان کرد: با توجه به سابقه، صلاحیتهای علمی و رزومه اجرایی پروفسور بهرام پور نمی دانم چه منافعی در کار است که شخص جدیدی به عنوان چهره ی اصلاحات معرفی شده است.

انصاری یادآور شد: اینها شعار می دهند که شخصیت های بزرگ و علمی بروند به کارهای علمیشان بپردازند، اینها سر مردم کلاه میگذارند و می خواهند مجلس از افراد دانشمند و فهیم خالی باشند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • علی

  ای کاش شما تندروهای افراطی خود را پشت رهبر عزیزمان و پشت اسلام و پشت نظام پشت اما مان معصوم پشت سر حضرت فاطمه ع پنهان نمیکردید خیلی خوب بود همه ملت میدانند شماها گرگ هستید در لباس میش و حتی از پشت به رهبری هم خنجر میزنید راه شما راه داعش است اینو همه ملت فهمیدند یادمان باشد به فرموده حضرت امام «ر» میزان رای ملت است والسلام بفهمید بفهمید

  ظهور

  سیلی فاطمه زهرا از اصلاحات بود . خیار سبزه خوردید پای لرزش هم بنشینید

  قلمباس

  رای ما احمد محمدی

  عادل

  اینقدر سمپاشی نکن کیهان ۲ روز ۷ اسفند مشت محکمی از سوی مردم بر دهانتان کوبیده خواهد شد

  رفسنجانی

  حتی انتقاد یک اصلاح طلب از جنس خودتان هم برای شما تلخ است! شما که با شعارهایی مثل «دانستن حق مردم است» و «زنده باد مخالف من» و «انتقاد یک وظیفه است» گوش فلک را کر کرده اید!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان