تظاهرات‌کنندگان التحریر تهدید به تحصن کردند

  • شناسه خبر: 9048
تظاهرات‌کنندگان التحریر تهدید به تحصن کردند

خانه خشتی: به دنبال اعلام حکم دادگاه قانون اساسی مصر در لازم الاجرا بودن حکم انحلال پارلمان الشعب این کشور، تظاهرات‌کنندگان میدان التحریر تهدید به تحصن در این میدان تا لغو حکم مزبور کردند. خانه خشتی به نقل از فارس، ساعتی پیش دادگاه عالی قانون اساسی مصر با صدور حکمی بر لازم الاجرا بودن حکم […]

خانه » آخرین اخبار » تظاهرات‌کنندگان التحریر تهدید به تحصن کردند

خانه خشتی: به دنبال اعلام حکم دادگاه قانون اساسی مصر در لازم الاجرا بودن حکم انحلال پارلمان الشعب این کشور، تظاهرات‌کنندگان میدان التحریر تهدید به تحصن در این میدان تا لغو حکم مزبور کردند.

خانه خشتی به نقل از فارس، ساعتی پیش دادگاه عالی قانون اساسی مصر با صدور حکمی بر لازم الاجرا بودن حکم سابق خویش یعنی انحلال پارلمان الشعب و لغو دستور محمد مرسی، رئیس جمهوری این کشور مبنی بر ادامه فعالیت مجلس تاکید کرد.

این حکم درحالی اعلام شد که هزاران انقلابی مصری در میدان التحریر تجمع کرده بودند تا پس از نماز مغرب و عشاء تظاهراتی میلیونی در حمایت از دستور اخیر مرسی جهت لغو انحلال پارلمان و ادامه فعالیت آن برپا کنند.

انتشار این خبر خشم و غضب بسیاری از تظاهرات‌کنندگان در این میدان را به دنبال داشت و موجب شد تا انقلابیون التحریر دادگاه عالی قانون اساسی مصر را تهدید کنند تا زمانی حکم خود در انحلال پارلمان مردمی این کشور را لغو نکند، در التحریر دست به تحصن خواهند زد.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان