انصراف سومین داوطلب حوزه انتخابیه رفسنجان و انار

 • شناسه خبر: 90304
انصراف سومین داوطلب حوزه انتخابیه رفسنجان و انار

در فاصله چند روز تا برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، سومین داوطلب حوزه انتخابیه رفسنجان و انار انصراف داد.

خانه » آخرین اخبار » انصراف سومین داوطلب حوزه انتخابیه رفسنجان و انار

به گزارش “خانه خشتی“، در فاصله چند روز تا برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، سومین داوطلب حوزه انتخابیه رفسنجان و انار انصراف داد.

حسین تقوی رشیدی زاده از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، انصراف خود را اعلام کرد.

حسین آذین و علی اکبر پورغلامعلی نیز پیش از این انصراف خود را اعلام کردند.

۲۵ داوطلب برای کسب یک کرسی نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار با هم رقابت می کردند که با انصراف سه داوطلب، تعداد داوطلبان به ۲۲ نفر رسید.

 

 

 

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • خداترس

  ای کارکنان خانه خشتی خداقوت مطمئنم که کار شما برای رضای خدا است و خداپشتیبان شماست من دعا میکنم که به مادرم حضرت زهرا (س) شما مشمول عنایات بی بی قرار گیرید. همینکه شما با توکل به خدا توانستید رفسنجان را به عنوان دارالصادقیون در فضای مجازی مطرح کنید بزرگترین خدمت فرهنگی به این شهر کردید تارخ قضاوت میکند. جدم پیامبر نگهدارتان باد

  حسین

  قابل توجه دکتر پورغلامعلی حضور دارند

  مجید

  خانه خشتی خدانابودت کنه الهی....

  خداترس

  مجیدآقا خدا نکند خانه خشتی نابود بشه خانه خشتی نفس من است پناه همشهریان در دیار غربت است معلوم میشه صدایت از جایی گرمی در میآید. به مادرم فاطمه زهرا (س) که ایام شهادتش الان است من نه قرابتی با اینها دارم و نمیشناسم اینها را شاید روزی ۷ الی ۸ بار به این سایت سربزنم روح من برای زادگاهم رفسنجان پر میزند حتی من مدیر این سایت را مثل برادر دوست دارم و در نماز شب دعایشان میکنم آرزو دارم روزی صدای ایشان را از بشنوم حتی با تلفن.آقا مجید آخرت خودت را به دنیای دیگران نفروشید. شما با فضای مجازی آشنا نیستید همین سایت حرف اول را در استان میزند . آقای تقوی گوهر ناشناخته شهر دارالصادقیون رفسنجان است تاریخ نام ایشان را به عنوان جامعه شناس برتر ثبت کرده است. ایشان از جامعه شناسان شیعی می باشد ایشان ادامه دهنده راه دکتر شریعتی جامعه شناس شیعی می باشد. اگر ایشان نامزد بود به فاطمه زهرا صدها کیلومتر طی میکردم به ایشان رای میدادم. شما مجامع صادقیون را سرچ کنید نام ایشان و نام مهندس بادپروا مدیریت سایت جز خادمین افتخاری امام صادق (ع)میباشد. خبرنگاران سایت از استراحت و زندگیشان گذشته اند و عمرشان رابه خدمت خلق الله وقف کرده اند بدون هیچ چشم داشتی و شما این جور به جای تشکر مزدشان را میدهی به جدم فاطمه زهرا اگر از آنها معذرت خواهی نکنی نفرینتان میکنم که روز خوش نبینی. سردبیر محترم به جدم این نظر را تایید کن

  مجید

  متاسفانه ایشون رانه طیف اصلاحات قبول داره ونه اصولگراها،خیلی زودوبدون هیچ مشورتی تبلیغات راشروع وبدون هیچ برنامه ای به حیات سیاسی خودپایان داد.پس همان بهترکوشه حجره مش حسین عزلت گزیده وفکرعاقبت خویش باشد.

  حسن

  سلام خداوند حاج حسین تقوی رشیدی زاده جامعه شناس محبوبب شهر رفسنجان دارالصادقیون را نگه دارد جامعه شناسیش این جا به دردش خورد و به نفع کسی کناره گیری نکرد و محبوب دلها گشت. خداوند خیرشان دهد.

  عبدالله

  به نفع کی؟

  حسین

  ایشان انسان شریف و بزرگواری است. رای خویش را به حق واگذار میکند. حق نگهدارشان.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان