سازندگی رفسنجان و انار با برنامه ریزی میسر می شود

 • شناسه خبر: 90127
سازندگی رفسنجان و انار با برنامه ریزی میسر می شود

نامزد انتخابات گفت: مردم یک خادم می خواهند تا مشکلات آنها د رهمه حوزه ها مرتفع گردد لذا یک نماینده می تواند با برنامه ریزی دقیق دو شهرستان انار و رفسنجان را بسازد.

خانه » آخرین اخبار » سازندگی رفسنجان و انار با برنامه ریزی میسر می شود

به گزارش “خانه خشتی“، محمد مهدی پورغلامعلی در حسینیه نجارها با اشاره به اینکه مشکل بیکاری جوانان این دو شهرستن باید رفع شود افزود: تحریم هیچ ربطی به عمران و توسعه ندارد و نماینده اگر در دستور کار خود برنامه ریزی داشته باشد می تواند خیلی از کارها را بدون بودجه های دولتی انجام بدهد.

وی تصریح کرد: یک نماینده علاوه بر داشتن تقوی، دلیری و برنامه ریزبودن ، باید دارای انگیزه باشد .

پورغلامعلی ادامه داد: وجود بیش از ۶۰ هزار تبعه افغانی در رفسنجان بسیاری تبعات سیاسی، امنیتی و اقتصادی را به دنبال دارند در این رابطه می توان به موضوع بی کیفیتی نان در این شهرستان اشاره کرد که این اتباع بیگانه روزانه بیش از ۱۳۰ هزار قرص نان مصرف می کنند و به دلیل وجود اتباع بیگانه در این شهر هر نوع آرد بی کیفیتی را به این شهرستان ارسال می کنند.

وی خاطرنشان کرد: یک نماینده در همه حوزه ها باید فعال باشد تا خلأ فرهنگی در شهر ایجاد نشود.

وی به محصول کشاورزی و ارز آور پسته رفسنجان و انار اشاره کرد و گفت: این محصول در بین تمامی محصولات خشکبار تنها محصولی است که از پرداخت مالیات معاف نمی باشد و یک نمایده می تواند در وزارتخانه جهاد کشاورزیب این را مطرح نماید و از حق کشاورزان دفاع کند.

پورغلامعلی بیان کرد: مس ثروتی خفته در رفسنجان است که تمامی امور آن بایستی دولتی باشد این در حالی است که صندوق بازنشستگی مس باید به امور بازنشستگی مس تبدیل شود تا بازنشستگان از مزایای بیشتری بهره مند شوند، ۱۵۵ شرکت در حوزه مس تعریف شده که فراورده های مس را مدیریت می کند و در این شهرستان تمام آلایندگی مس به بومی ها می رسد اما حق آلایندگی به رفسنجان بایستی هر ساله ده هزار میلیارد ریال پرداخت نمایند که نمی دهند.

وی تأکید کرد: بسیاری از بیماری ها و سرطانها در رفسنجان به دلیل وجود آلایندگی مس و وجود ۱۶ برابر آرسنیک داخل آب است و بایستی با پرداخت حق آلایندگی به این شهرستان فضاهای سبز ایجاد تا مردم هوای پاک تنفس کنند .

وی گفت: در حوزه اشتغال در این صنعت مس رفسنجان سهم رفسنجانی ها ۳ هزار و ۷۰۰ نفر در مقابل ۳۸۰ هزار نفر جمعیت این شهرستان است.

نامزد انتخاباتی بیان کرد: آب آوردن کار یک نماینده و استاندار و … نیست این آبی که وعده اش را داده اند به بخش صنعت آن هم صنعت گل گهر سیرجان و صنعت مس رفسنجان صرف خواهد شد نه برای شهروندان رفسنجان  انار.

وی منابع انسانی در این دو شهرستان را منابعی ارزشمند عنوان کرد و گفت: بالاترین منابع ارزشمند در هر کشوری منابع انسانی است که این در رفسنجان و انار باید از ارزش بالایی برخوردار باشد.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • شهروند

  ایشان حرفشان این است که پیگیر مسائل شهرستان می شوند از طریق وزارتخانه ها و وزرا ،یک نماینده شجاع شجاعتش در پشتکار و وام دار نبودنش است ،و زد خورد با وزراتخانه ها ،که بنده به نوبه خود شجاعت را در وجودشان دیده ام و با تمام احترام ویژه ای که به دیگر نمایندگان عزیز و بزرگوار دارم به ایشان رای خواهم داد به امید سربلندی رفسنجان عزیزم

  دوستدار تحول

  اقای پورغلامعلی مطمعنا شماشایسته این وظیفه هستید وانشالله تاچندروز دیگرشاهد پیروزی شماخواهیم بود

  رها

  آیا ایشان برنانه ای برای ایستگاه راه آهن دررفسنجان دارند؟

  حسینی

  صحبتی از پی گیری بانددوم جاده نوق در بین نبود

  شاکر

  جناب آقای حسینی مشکل آب نوق از جاده مهمتراست وقتی آب نباشد مردم به رفسنجان می روند و روستا خالی از سکنه میشود با این وضع دوام نوق تاسه سال دیگر بیشتر نیست ما که سال را ساخته ایم باز هم صبر میکنیم. . اگر در جاده نوق هر کیلومتری یک دست انداز بوددیگر کشته نمیداد و رانندگان نوقی شب با چراغ بالا استفاده میکند.دیگر اینکه ۵سالی است که شترها درشب چندین نفر از همشهریهای عزیزانم را کشتند اگر شترها را مهار میکردتد خیلی بهتر بود.

  شهروند

  سلام و درود خدا بر مردان حق و شجاع من جمله ایشان که با دلیری و شجاعت تمام پیگیر گرفتاریهای مردم خواهد بود
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان