کاندیدای مجلس خبرگان رهبری حوزه استان کرمان:

کسی حق ندارد مومنی را تضعیف یا تخریب کند

  • شناسه خبر: 89877
کسی حق ندارد مومنی را تضعیف یا تخریب کند

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری حوزه استان کرمان گفت: مردم حق ندارند رفتار و گفتار و کرداری که موجب تضعیف، تخریب و یا تخطئه یک مومنی شود را انجام بدهند .

خانه » آخرین اخبار » کسی حق ندارد مومنی را تضعیف یا تخریب کند

به گزارش “خانه خشتی“، حجت الاسلام امان الله علیمرادی شب گذشته در جمع نمازگزاران مسجد جامع شهر رفسنجان افزود: این امر از لحاظ شرع کاری جایز نیست و به جامعه ضربه وارد می شود.

وی تصریح کرد: اگر کسی به یک کاندید علاقمند است باید شایستگی های نامزد انتخاباتی خود را در رسانه های مجازی و روزنامه ها  اطلاع رسانی کنند تا مردم و رأی دهندگان با اهداف کاندیداها آشنا شوند.

وی اظهار کرد: ما مسلمان هستیم و ممنوعیم که در مورد کاندیداهایی غیبت کنیم، تهمت بزنیم، آنها را تخریب کنیم و در اذهان عمومی بدگمانی ایجاد کنیم .

علیمرادی گفت: مجلس خبرگان رهبری یک پایه مردمی برای رهبری است و این مجلس تضمین کننده اسلامیت و جمهوریت نظام است.

وی افزود: نمایندگان این مجلس به رأی مردم انتخاب می شوند و این نمایندگان نیز رهبر مردم را انتخاب می کنند لذا رأس قله هِرم نظام، به واسطه رای مردم برگزیده می شود.

وی با بیان اینکه نهاد مجلس خبرگان وظیفه دارد شایسته ترین فردی را برای ( رهبری) انتخاب کند افزود: انتخاب شونده این نمایندگان باید ویژگیهایی را در همه ابعاد، داشته باشد و اول اینکه اسلام شناس و دوم اینکه پیاده سازی این اسلام را به نحو احسنت انجام دهد و علاوه بر شرط اسلام شناسی از اوضاع جهان و کشور مطلع باشد و قدرت اداره مملکت را هم داشته باشد.

علیمرادی در ادامه گفت: انتخابات مسابقه ای است که در آن هر کس باید بکوشد تا خود را به خیر برساند نه اینکه دیگران را عقب نگه دارد تا خود را به جلو برساند.

وی افزود: انتخابات نمایشگر ادب و رفتار اسلامی است و یکی از نمایشگاههایی است که خردورزی، خردمندی، اخلاق اجتماعی و اسلامی و اندیشمندی یک ملتی را به نمایش می گذارد .

وی تصریح کرد: خداوند در قران کریم بشارت به بندگانی داده است که اهل نظر باشند، اهل شنیدن نظر باشند، قدرت اظهار نظر دادن باشند و قدرت انتخاب بهترین گزینه را داشته باشند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • زینب

    کسی حق ندارد مومنی را تضعیف یا تخریب کند خانه خشتی گوش کن به جای تخریب دیگران با توجیه " اینا نومن نیستند گوش کن" این پیام رو هم سانسور نکن. خیلی راحت اسم مفسد و خائن و ... روی افراد می زارید از من گفتن خود دانید و خدای خود
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان