وزیر اطلاعات در نماز جمعه تهران: اجازه تکرار فتنه ۸۸ را نخواهیم داد

  • شناسه خبر: 8728
وزیر اطلاعات در نماز جمعه تهران: اجازه تکرار فتنه ۸۸ را نخواهیم داد

خانه خشتی: وزیر اطلاعات در هشدار به ضد انقلاب داخل و خارج گفت: به فتنه، ضد انقلاب و طراحی‌های داخل و خارج آنها اجازه نمی‌دهیم فتنه ۸۸ تکرار شود. خانه خشتی به نقل از فارس، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه امروز تهران در هشدار […]

خانه » آخرین اخبار » وزیر اطلاعات در نماز جمعه تهران: اجازه تکرار فتنه ۸۸ را نخواهیم داد

خانه خشتی: وزیر اطلاعات در هشدار به ضد انقلاب داخل و خارج گفت: به فتنه، ضد انقلاب و طراحی‌های داخل و خارج آنها اجازه نمی‌دهیم فتنه ۸۸ تکرار شود.

خانه خشتی به نقل از فارس، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه امروز تهران در هشدار به ضد انقلاب داخل و خارج اظهار داشت: ما به فتنه گران ضد انقلاب و طراحی‌های آنها اجازه نمی‌دهیم فتنه ۸۸ تکرار شود.

وزیر اطلاعات ادامه داد: بعضی از سران و مرتبطین با فتنه فکر می کردند با نفوذ در مجموعه‌های مختلف و ارتباط برقرار کردن باز به صحنه می‌آیند تا انقلاب و نظام را با چالش روبه رو ‌کنند که باید گفت اشراف بسیار خوبی بر همه این جریان‌ها داریم و با همه آنها مقابله می‌کنیم به گونه‌ای که مردم به هیچ وجه با چالش‌ مواجه نشده و حتی حس چالش نداشته باشند.

وی در ادامه به دستگیری‌های اخیر اشاره و اضافه کرد: دو شبکه بزرگ ترور و بمب گذاری دستگیر شدند که با پشتیبانی و هماهنگی بین سرویسی در سرویس‌های اطلاعاتی دنیا و منطقه شکل گرفته بودند؛ در این دو شبکه ارتباط بین MI6 و CIA، موساد، فرانسه و آلمان و بسیاری از کشورهای منطقه با یکدیگر وجود داشت که برای اقدامات تروریستی و بمب گذاری دست به دست یکدیگر دادند اما با تلاش ۶ ماهه سربازان گمنام امام زمان (عج) سر درگمی بین سرویس‌های آنها به وجود آمد.

مصلحی با تأکید بر اینکه در فضای سایبر نیز جمهوری اسلامی کار را به جایی رسانده که اوباما ۳ بار در صحبت‌های مختلف می‌گوید در مقابل با فضای سایبر با جمهوری اسلامی از پای در آمده‌ایم، گفت: از مهمترین اهداف جنگ نرم دشمن علیه انقلاب اسلامی ایجاد شکاف بین حاکمیت و مردم، دین و سیاست، حمایت از ضد انقلاب و جریان برانداز داخلی و خارجی و همچنین ایجاد انشقاق بین ملت و نظام است.

وی همچنین به بیداری اسلامی در منطقه اشاره کرد و گفت: در حالی که سرویس‌های اطلاعاتی بزرگ دنیا مثل CIAو MI6 و موساد اذعان دارند و در مذاکرات مخفیانه خود مطرح می‌کنند که پیش بینی چنین حادثه‌‌ای را نمی‌کردند اما عده‌ای در داخل و بیرون می‌خواهند القاء کنند که این طراحی‌ها متعلق به آمریکایی‌ها است.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان