باقری و اشمیت به زودی دیدار می‌کنند

  • شناسه خبر: 8674
باقری و اشمیت به زودی دیدار می‌کنند

خانه خشتی: اتحادیه اروپا از برگزاری دور جدید نشست میان نماینده ایران با نماینده گروه ۱+۵ در آینده نزدیک خبر داد. خانه خشتب به نقل از فارس،اتحادیه اروپا چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: مذاکرات (کارشناسی میان ایران و ۱+۵) یک روز کامل به طول انجامید و صبح چهارشنبه پایان یافت. بر اساس این گزارش، […]

خانه » آخرین اخبار » باقری و اشمیت به زودی دیدار می‌کنند

خانه خشتی: اتحادیه اروپا از برگزاری دور جدید نشست میان نماینده ایران با نماینده گروه ۱+۵ در آینده نزدیک خبر داد.

خانه خشتب به نقل از فارس،اتحادیه اروپا چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: مذاکرات (کارشناسی میان ایران و ۱+۵) یک روز کامل به طول انجامید و صبح چهارشنبه پایان یافت.

بر اساس این گزارش، این نشست به دنبال سه دور مذاکرات میان تهران و شش کشور درگیر در مساله هسته‌ای ایران برگزار شد و قرار شد اگر در این دور از گفتگوها،‌ پیشرفت کافی درباره اختلافات میان دو طرف حاصل شد، علی باقری، معاون دبیر شورای عالی امنیت ایران با هلگا اشمیت،‌ معاون کاترین اشتون،‌ مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با یکدیگر دیدار کنند.

یک مقام اتحادیه اروپا که خواست نامش فاش نشود، در این باره گفت: در پایان نشست (کارشناسی) استانبول توافق شد که باقری و اشمیت با یکدیگر دیدار کنند اما هنوز تاریخی برای آن تعیین نشده است.

طبق این گزارش،‌ استفان کلمنت، کارشناس هسته‌ای از جانب کاترین اشتون سرپرستی نشست استانبول را برعهده داشته است.

بر اساس بیانیه اتحادیه اروپا، کارشناسان ۱+۵ با تیم کارشناسان ایرانی دیدار و جزئیات بیشتری از پیشنهادات خود به ایران در بغداد را مطرح کردند و در عین حال،‌ کارشناسان مواضع خود را درباره برخی موضوعات فنی بیان کردند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان