عضو شورای روستای هرمزآباد رفسنجان خبر داد

خانه ورزش روستای هرمزد آباد رفسنجان دهه فجر افتتاح می شود

 • شناسه خبر: 86368
خانه ورزش روستای هرمزد آباد رفسنجان دهه فجر افتتاح می شود

زکی خانی از افتتاح خانه ورزش هرمزدآباد در ایام دهه فجر با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان و فرماندار خبر داد.

خانه » آخرین اخبار » خانه ورزش روستای هرمزد آباد رفسنجان دهه فجر افتتاح می شود

علی زکی خانی عضو شورای روستای هرمزآباد رفسنجان در گفت و گو با خبرنگار “خانه خشتی” با اعلام این خبر افزود: افتتاح خانه ورزش هرمزدآباد با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان و فرماندار انجام می شود.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت آسفالت خیابان های اصلی این روستا، از جدول گذاری، سنگ فرش، زیرسازی و شیب بندی خیابان شهید مفتح خبر داد و گفت: هزینه اجرای این اقدامات نزدیک به سیصد میلیون تومان بوده است.

زکی خانی زمان طولانی اجرای این طرح را بارندگی هفته اول زمستان بیان کرد و افزود: تلاش کرده ایم کار به صورت اساسی و کارشناسی شده انجام شود؛ به منظور عقب نشینی بناهای پیرامون این خیابان، با افرادی که در طول این مسیر خانه یا مغازه داشته اند، صحبت کرده ایم اما حاضر به همکاری نشده اند.

عضو شورای روستای هرمزدآباد رفسنجان با اشاره به نصب تیرهای روشنایی برق در خیابان، اظهار کرد: اداره برق از روشن شدن تیرهای چراغ برق خودداری کرده است.

زکی خانی خط کشی، جارو و رنگ جدول ها را از برنامه های آتی شورا برای بهبود روستای هرمزدآباد عنوان کرد و گفت: در جلسه ایی که با شبکه آب برگزار شد، تعویص خط لوله فرسوده خیابان امام و تکمیل اسفالت باند دیگر خیابان در دستور کار قرار گرفت.

تنظیم: بهناز شریفی

برچسب ها:
خانه خشتی خانه ورزش رفسنجان هرمزدآباد
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • همشهری

  مسئولین خودشوزدن به نفهمییییییییییییییییییییییییییییییییی

  رضا

  چرا فقط خبرهای حومه غربی رفسنجان را بیان می کنید چرا از جاده رفسنجان - نوق گزارش تهیه نمی کنید. تورو خدا عدالتی هم باشه نوبت این جاده خطر آفرین است
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان