خانه خشتی غرفه برتر نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان شد+عکس

 • شناسه خبر: 85355
خانه خشتی غرفه برتر نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان شد+عکس

پایگاه خبری خانه خشتی غرفه برتر نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان در زمینه فعالیت های خبری شناخته شد.

خانه » آخرین اخبار » خانه خشتی غرفه برتر نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان شد+عکس

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، عصر امروز در حاشیه نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان از همکاران، فعالین و برترین های این نمایشگاه تجلیل شد.

در این مراسم که با حضور فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان برگزار شد غرفه پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی غرفه برتر این نمایشگاه در زمینه فعالیت های خبری شناخته شد.

گالری پستو در زمینه فعالیت های جنبی و فرهنگی، کتابفروشی شهدای غدیر در زمینه غرفه آرایی، کتابفروشی شمس از لحاظ تعداد عناوین کتب، کتابفروشی خورشید از لحاظ تنوع کتب، دوهفته نامه بیداری غرفه فعال و برتر در نمایشگاه، هفته نامه مهرآور و صفیر در زمینه غرفه آرایی نیز برتر شناخته شدند.

نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۲۸) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۱۹) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۲۱) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۲۶) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۱۷) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۱۶) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۲۷) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۲۳) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۲۴) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۲۵) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۲۰) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۱۸) نمایشگاه کتاب و مطبوعات رفسنجان-خانه خشتی (۲۲)

برچسب ها:
اخبار رفسنجان خانه خشتی رفسنجان مهناز شریفی
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • نا شناس

  با سلام رادیو اگر چه ظاهرا در نمایشگاه حضور نداشت ولی بیش از ۷۰ دقیقه برنامه ویژه نمایشگاه چه به صورت خبری و چه به صورت برنامه و با حضور مسئول اراده ارشاد داشت ولی دریغ از یک تشکر خشک و خالی.

  همولایتی

  حالا جناب مطلع که احتمالا باید سمت بالایی در رادیو داشته باشین که آمار دقیق دادین، اگر از شما تقدیر میکردن همه چی حل بود؟ شما در زمینه خبری موفق عمل نمیکنین. با روی کار آمدن عده ای، شما سر در لاک خودتون فرو بردین.

  ت

  جناب اوحدی در خانه خشتی ؟!!!!!!!!

  Arman

  سلام تبریک میگم به زحمت کشان خانه خشتی مخصوصا خانم شریفی با عکسهای زیباش

  یه رفسنجونی

  توی این نمایشگاه در جمع رسانه ها چرا رادیو حضور نداشت؟ فقط مدیر رادیو در عکس های افتتاحیه و اختتامیه دیده میشه اما وقتی هفته نامه ها و سایت های خبری حضور دارن و رادیو نیست یعنی یک جای کار میلنگه! باید رادیو در این گونه موارد بیشتر ورود کنه و تافته جدا بافته نباشه. کاش مسئولان شهرستان بر عملکرد همه ی رسانه ها نظارت داشته باشن و فقط تعارفات سیاسی نداشته باشن. در ضمن حالا که از خیلی ها تقدیر شد، به بعضیها که زحمت کشیدن فقط افتتاحیه و اختتامیه آمدن یه لوح تقدیر میدادن

  محمدرضا

  سلام تبریک همه بچه های زحمت کش خانه خشتی امیدوارم همیشه موفق باشید

  سعید

  آفرین به غرفه و بچه های خانه خشتی.عکسها عااالی???

  سعید

  آفرین به بچه ها و غرفه خانه خشتی.عکسها عالی??

  محمدی

  این شیوه تنظیم خبر یعنی در همه زمینه ها برتر شدید که درست نیست
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان