سید حسن حاضر به “امتحان” در اتاق اختصاصی هم نشد/ادامه فشار بر شورای نگهبان برای تایید صلاحیت بدون اخذ آزمون

 • شناسه خبر: 85333
سید حسن حاضر به “امتحان” در اتاق اختصاصی هم نشد/ادامه فشار بر شورای نگهبان برای تایید صلاحیت بدون اخذ آزمون

با وجود اینکه شورای نگهبان امروز اتاق جداگانه ای را برای گرفتن آزمون از سیدحسن خمینی آماده کرده بود، اما وی باز هم حاضر نشد که در آزمون شرکت کند.

خانه » آخرین اخبار » سید حسن حاضر به “امتحان” در اتاق اختصاصی هم نشد/ادامه فشار بر شورای نگهبان برای تایید صلاحیت بدون اخذ آزمون

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از راه دانا؛ آزمون داوطلبان برای انتخابات مجلس خبرگان صبح امروز در دبیرخانه مجلس خبرگان برگزار شد.

گزارش های اولیه حاکی از آن است که حدود ۴۰۰نفر در آزمون امروز شرکت کرده اند، اما عدم حضور برخی چهره ها در آزمون امروز از نکات قابل توجه بود.

سیدحسن خمینی یکی از افرادی بود که با وجود ثبت نام اولیه حاضر به شرکت در آزمون امروز نشد و با وجود اینکه رایزنی هایی را پیش از این صورت داده بود تا شورای نگهبان از او آزمون جداگانه ای به عمل آورد، وی تصمیم گرفت تا در این امتحان شرکت نکند.

خبرنگار دانا کسب اطلاع کرد با وجود اینکه شورای نگهبان امروز اتاق جداگانه ای را برای گرفتن آزمون از سیدحسن خمینی آماده کرده بود، اما وی باز هم حاضر نشد که در آزمون شرکت کند، البته روزنامه شرق هم در این رابطه نوشته که سید حسن خمینی قصدی برای شرکت در آزمون خبرگان نداشت.

بر اساس این گزارش اطرافیان سید حسن خمینی در حال فشار به شورای نگهبان هستند تا بتوانند نظر اعضای شورا را برای تایید صلاحیت وی بدون اخذ امتحان جلب کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • قا سم

  بگذا رید مردم تصمیم بگیرند افرا طی گری جمع میشود انشالله

  رفیعی

  ایشان مورد تاید آیات وحید، جوادی آملی و شبیری زنجانی و آقایان محقق داماد و کرمی و امینی و چندی دیگر از علما هستنند و اجتهاد ایشان از طریق این بزرگواران تایید شده است و اجتهادشان محرز

  رفیعی

  ایشان مورد تاید آیات وحید، جوادی آملی و شبیری زنجانی و آقایان محقق داماد و کرمی و امینی و چندی دیگر از علما هستنند و اجتهاد ایشان از طریق این بزرگواران تایید شده است

  مهین

  خونه خشتی چرا همه نظرات را منتشر نمیکنی ؟ این انصافه؟ درسته واهمه دارید

  ناشناس

  لطفاً نظرات را منتشر کنید

  مهین

  فکر کردی پسرخالته ؟؟؟ ایشان آیت الله حاج سید حسن آقای خمینی نوه بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی هستند. تا کور شود هر آن که چشم دیدین بیت امام راحل (ره) را ندارد ....

  ت

  کسی که مطیع قانون نیست به درد جرز لای دیوار هم نمیخورد

  llllll

  بهش بگید از شیخ علی بپرسه کجا مدرکش را گرفته اونم بره بگیره دیگه.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان