نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی شهرستان انار:

باید زبیرها و اشعث های امروز را بشناسیم / مطرح کردن شورای رهبری به بهانه ی تضعیف رهبری است / از آخوند نماها باید ترسید

  • شناسه خبر: 85051
باید زبیرها و اشعث های امروز را بشناسیم / مطرح کردن شورای رهبری به بهانه ی تضعیف رهبری است / از آخوند نماها باید ترسید

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی شهرستان انار گفت: اطلحه و زیبر ۱۴۰۰ سال پیش مرده است و باید زبیرها و اشعث های امروز را بشناسیم ، متاسفانه عده ای از همین بچه های انقلابی می گویند بر یزید مرده لعنت بفرستیم ولی کار به یزید زنده نداشته باشیم.

خانه » آخرین اخبار » باید زبیرها و اشعث های امروز را بشناسیم / مطرح کردن شورای رهبری به بهانه ی تضعیف رهبری است / از آخوند نماها باید ترسید

به گزارش “خانه خشتی“، حجت الاسلام فراهانی نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی شهرستان انار در جمع مردم بخش فردوس رفسنجان در مسجد جامع شهر صفائیه اظهار داشت: کار نظام جمهوری اسلامی صیانت از رای مردم است و شورای نگهبان هم به دنبال همین است، این نظام می گوید هر کس به هر فردی که می تواند رای دهد ما تحمیل نمی کنیم حال چه از دل صندوق رای منفی بیرون آید چه رای مثبت چون نظام اینها را قبلا تایید صلاحیت کرده است.

وی با بیان اینکه اگر قانون را قبول نداشته باشیم دیگر سنگ بر روی سنگ بند نمی شود خاطر نشان کرد: مسئول در حکومت اسلامی یعنی مورد سوال روسا باید خادم مردم و جوابگو باشند.

فراهانی تصریح کرد: برخی شعار مردم سالاری می دهند باید بگوییم مردم سالاری نوشته می شود مردم سواری خوانده می شود مردم را پلکان خود قرار می دهند تا به کرسی قدرت برسند، این دموکراسی غربی است نه دینی در دموکراسی دینی مسئول جوابگوی مردم است نه اینکه مردم بعد از انتخابات دیگر نماینده ای نبینند.

وی با بیان اینکه طلحه و زیبر ۱۴۰۰ سال پیش مرده است و باید زبیرها و اشعث های امروز را بشناسیم عنوان کرد: متاسفانه عده ای از همین بچه های انقلابی می گویند بر یزید مرده لعنت بفرستیم ولی کار به یزید زنده نداشته باشیم، در حالیکه امام حسین(ع) عین سیاست بود و با ظالم زمان مبارزه کرد اما ما چطور رفتار می کنیم؟

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی شهرستان انار بیان داشت: شما چطور نماینده ای هستی که بحق پابرهنگان، فقرا، کمیته امدادی ها و نیازمندان جیک جیک نمی زنید ولی برای حق ناحق خود نعره ها زدید؟ آقازاده کدام مسئول این مملکت دکل های نفتی را برد و یا پرونده کرسنت متعلق به کدام آقازاده است چرا باید اینطور شود مردم که خبر ندارند بالادستها چه اتفاقاتی می افتد.

IMG_0172

وی با بیان اینکه زبیر کسی بود که شیخ الاسلام بود اما پسرش او را منحرف کرد تصریح کرد: ما باید بشناسی که در جامعه امروز کدام آقازاده پدرش را منحرف می کند، باید ببنیم که بانیان فتنه ۸۸ چه کسایی بودند که مردم را تشویق به ضد نظام و ولایت بودن می کردند.

فراهانی افزود: کسانی که امروز فریاد می زنند رهبری باید شورایی شود مگر رهبری شورای نیست هم اکنون نظر جمعی از کارشناسان و محققان بررسی می شود و رهبری یک جمع بندی می کنند و نتیجه را اعلام می کنند، طرح این سخنان به بهانه تضعیف رهبری صورت میگیرد مردم عوام هم نگاه می کنند که در ظاهر حرف بدی نیست اما نمی دانند که چه آسیبی به کشور وارد می کند.

وی با بیان اینکه وقتی قدرت کشور متمرکز باشد آمریکا از ما می ترسد تصریح کرد: به فرموده امام (ره) ببینید که دشمن از چه کسی تعریف می کند که باید به حقانیت او شک کرد، امروز دشمن مدام در مقابل رهبرفرزانه انقلاب موضع می گیرد نشان دهنده این است که سخنان ایشان برحق است.

این مسئول خاطر نشان کرد: اشعث های زمان را بشناسیم اگر آن روز قرآن بر سر نیزه ها زدند امروز باید دید که چه کسی بر سر عمامه دارد و بر دوش شال سبز می گذارد .

وی افزود: در روز قدس سال ۸۸ آنهایی که شعار سر می دادند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران اینها برای همین خاک ایران چه کردند زمانی که فرزاندان شما مردم در خط مقدم جبهه سینه سپر کردند بدنهایشان سوخت و در اروند خوراک کوسه و ماهی شدند اینها کجا بودند آقازاده هایشان در اروپا داشتند تحصیل های عالیه میکردند دکترا گرفتند و وقتی جنگ تمام شد آمدند ایران و حالا بر من و شما حکومت می کنند چرا چون ما مدرک نداریم و بی سوادیم.

حجت الاسلام فراهانی بیان داشت: کسانی که می گویند ما عزت را به پاسورت ایرانی بر میگردانی چرا عربستان در حادثه عامدانه منا شاخ شونه می کشد و اجازه ورود وزیر ما را به کشورش نمی دهد و این در حالی است که رئیس جمهور ما به نیویورک می روند و راجع به محیط زیست سخنرانی می کند .

وی با بیان اینکه علامه های کشور ما نگاه کنند به شیخ زکزاکی که چطور چند فرزند خود را در راه دین داد خاطر نشان کرد: بروید خاطرات این آقایان را بخوانید که خودشان تعریف می کنند چه کارهایی کردند؟ دهه هفتاد رئیس جمهور این مردم کجاها باید برود اگر زلزله هم قرار است بیاید توباید بمانی باید پرسید که شماها کیش و دبی چکار میکردید؟

فراهانی خاطر نشان کرد: شاید سوال شود که مگر کسانی که از آنان سخن می گویید در کنار رهبری نیستند چرا ایشان کاری نمی کند پاسخ می دهم باید در اداره امور صلاح جامعه را در نظر بگیریم.

وی با بیان اینکه باید امر و عاص های زمان را بشناسیم تصریح کرد: مسئولین سه دسته اند یا نمی دانند باید آگاهشان کنیم یا نمی توانند باید یاریشان کنیم یا می دانند و می توانند اما نمی خواهند که باید رسوایشان کنیم برخی حضرات هم در مقابل حوادث داخلی و منطقه ای هیچ عکس العملی نشان نمی دهند.

فراهانی افزود: هر کس با دست علی ابن ابیطالب(ع) بیعت نکرد باید با پای حجاج ابن یوسف ثقفی بیعت کند این فرمول تاریخ است.

وی خاطر نشان کرد: اگر ما بصیرت و آگاهی نداشته باشم دوباره همین ضربه فتنه ۸۸ را خواهیم خورد امروز خیلی ها هستند که مدام به خانه های شهدا سر می زنند اما پا روی خون شهدا میگذارند، باید حواسمان باشد مطالعه کنیم که ممکن به جای کلاه بشکه بر سرمان برود امروز از رضاشاه ها نباید ترسید بلکه از آخوند نماها باید ترسید.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • ناشناس

    خخخخخخخخخخخخخخخ آدم خنده اش میگیرد!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان