رزمندگان دوران دفاع مقدس خظاب به دعایی؛

آقای دعایی با وعده ملک ری به آرمان های امام ، رهبری و مردم دیار کریمان خیانت کردی

  • شناسه خبر: 81956
آقای دعایی با وعده ملک ری به آرمان های امام ، رهبری و مردم دیار کریمان خیانت کردی

آقای دعایی با وقاحت تمام اقدام به قرائت پیام یکی از سران فتنه نمود و با این کارش به آرمان های ناب امام خمینی (ره) ، شهدای والامقام و اعتماد امام خامنه ای (مدظله العالی ) خیانت کرد و با زیر پا گذاشتن کرامت انسانی، صداقت و …

خانه » آخرین اخبار » آقای دعایی با وعده ملک ری به آرمان های امام ، رهبری و مردم دیار کریمان خیانت کردی

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از “آرمان کرمان” ؛ در ایام حزن و اندوه کاروان اسرای کربلا، عواملی اشکار وپنهان اقدام به برپایی محفلی به ظاهر تجلیل از فردی وارسته به نام عطا احمدی اما در باطن میتینگی با هدف سیاسی ضد انقلابی طراحی و برگزار کردند. در این برنامه وارونه که خیلی ها حاضر بودند، اتفاقاتی افتاد که به آن ها اشاره می نمایم:

۱ـ آقای عطا احمدی با آگاهی و بصیرت از فضای ایجاد شده همین که احساس کرد قصد دارند از شخصیت و اندیشه ایشان استفاده ابزاری نمایند. حضور خود را در آن مراسم تحریم کرد وازقبل با ارسال نامه عدم حضور خود را اعلام کرده بود. در حالی که خیلی از صاحبان نام و نشان در این جلسه حضور داشتند و حتی از بوی مشئمزه کننده نفس آلوده مرعشی و برخی چهره های تزویر ناراحت نشده و در صندلی ها لمیدند.

۲ـ سخنران جلسه آقای دعایی، سال ها در کسوت روحانیت با ظاهری وارسته ، متعبد، متدین و تقریباً موجه ضمن اینکه اعلام کرد کاندیدای خبرگان رهبری نیست، با وقاحت تمام و با افتخار  اقدام به قرائت پیام خاتمی یکی از سران فتنه نمود و با این کارش به آرمان های ناب امام خمینی (ره) ، شهدای والامقام و اعتماد امام خامنه ای (مدظله العالی )که ـ به عنوان نماینده شان در روزنامه اطلاعات سال ها حشر و نشر می نماید ـ خیانت کرد و با زیر پا گذاشتن کرامت انسانی، صداقت و بزرگواری مردم کرمان را پایمال اهداف سیاسی خود نمود. ( و حاضرین هم با احساس کمبود نشاط کف مرتب زدند . ) شاید به ایشان هم حکومت « مُلک ری» پیشنهاد شده بود که بدجوری آلوده ی زر و زور و تزویر و نیرنگ گردید.

۳ـ حضور مقامات  جای تأمل و سوال دارد. خیلی ها نمی بایست همان اول به این مجلس می رفتند ، یا وقتی رفتند و فضا را آلوده از نفس مسموم عوامل فتنه و آشوب دیدند، باید محل را ترک می کردند اما اینکار را نکردند چون دنیا ظواهر خوش ترکیبی دارد که به راحتی نمی توان از آن گذشت. فقط بعد از خواندن پیام خاتمی اندک افراد بصیر و آگاهی سالن را به عنوان اعتراض ترک کردند.

۴ـ چندی قبل که بحث برگزاری میتینگ و میتینگ بازی بود، از سوی جناب استاندار و برخی معاونین ایشان اعلام شد که آقای وزیر کشور حضور مسئولین اجرایی، معاونین و مشاورین و… را در مجالس سیاسی و انتخاباتی منع کرده و این گونه حضور خلاف قانون می باشد. اما این جماعت هم چنان نشستند و جُم نخوردند. شاید توجیه آن ها این باشد که مراسم تجلیل از آقای احمدی بود ـ قبول ـ اما ایشان که نیامد و تحریم کرد و شما هم می دانستید. ـ باز هم قبول ـ حتماَ قرائت پیام خاتمی شما را غافلگیر کرد! چرا بعد پیام مجلس را ترک نکردید؟ چرا همچنان در کنار الگوی فساد و فتنه لم داده بودید؟ چرا؟ چرا؟

۵ـ امام خمینی (ره) فرمودند:« ملاک حال فعلی افراد است.» رزمنده بودن و ایثارگر بودن و جهاد کردن، همه ی این ها درست. الان حال فعلی شما غیر این را می گوید. همه ی افتخارات آن دوران را در حبابی از بی خیالی پیچیده و کنار گذاشته اید و قصد ندارید خود را نسبت به آنچه دور و برتان اتفاق می افتد آگاه کنید. از مقام معظم رهبری نام می برید و خلاف تفکر ایشان عمل می کنید. از شخصیت بی بدیل جهان اسلام، فدایی دین و ولایت ـ حاج قاسم عزیز ـ خرج می کنید و با آبرو و اعتبار ایشان بازی می کنید و حیا نمی کنید. بس کنید دیگر . هر کاری دلتان می خواهد بکنید . لطفا از این بزرگواران مایه نگذارید. کرامت انسانی خود را حفظ کنید و  بدانید خدا در کمینگاه است و هر شر و نیرنگی را به صاحبانش برمی گرداند. الهم اشغل الظالمین بالظالمین .

سیدابراهیم یزدی وجمع کثیری

از رزمندگان دوران دفاع مقدس استان کرمان

انتهای پیام/

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • یه نفر

    لطفا به من بیسواد بفرمایید خاتمی چرا فتنه گر است؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان