به نام خیرمدرسه ساز به کامل اصلاحات؛

شکسته شدن حرمت اربعین با کف و سوت/خواندن پیام یکی از سران فتنه توسط دعایی

 • شناسه خبر: 81658
شکسته شدن حرمت اربعین با کف و سوت/خواندن پیام یکی از سران فتنه توسط دعایی

صبح امروز همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز استان کرمان در دانشگاه فرهنگیان کرمان ، پردیس خواجه نصیر ادین طوسی با حضور نمایندگان و مسئولین استانی برگزار شد.

خانه » آخرین اخبار » شکسته شدن حرمت اربعین با کف و سوت/خواندن پیام یکی از سران فتنه توسط دعایی

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از آرمان کرمان؛ در این همایش که به صورت برنامه ریزی شده به تبلیغ از گروهی خاص هدایت شد، پیام هاشمی رفسنجانی که قرار بود توسط حسین مرعشی محکوم فتنه و رئیس شورای استانی اصلاحات خوانده شود ؛ توسط محمود دعایی قرائت شد.

شنیده ها حاکی است ؛ حجت الاسلام محمود دعایی در این همایش در سخنانی به تعریف و تمجید از سران فتنه و خصوصا رئیس دولت اصلاحات پرداخته و اشک ریخته  است.

در این مراسم توسط محمود دعایی برای اولین بار  پیام یکی از سران فتنه به صورت رسمی خوانده شد.

پس از بیان این سخنان و شکسته شدن خطوط قرمز نظام که بنا به گفته ی مقام معظم رهبری قتنه خط قرمز است ؛ متاسفانه هیچ کدام از نمایندگان و مسئولین استانی این مراسم را ترک نکردند.

نکته ی جالب دیگر در این مراسم عدم اعتراض نمایندگان مجلس و مسئولان استانی کرمان در رابطه با تمجید از فتنه گران بود و که حتی هنگام قرائت پیام یکی از سران فتنه  تمامی این مسولان این سخنان را شنیدند و دم نزدند.

اصلاح طلبان حاضر در این جلسه زمانی که نام سران فتنه برده می شد دقایقی را با سوت و کف زدن به شادمانی می پرداختند ، که متاسفانه این سوت و کف ها در حالی زده شد که هزار عاشق اباعبدالله حسین(ع) در آستانه ی اربعین حسینی در حال پیاده روی به سمت حرم مطهر این امام همام هستند.

البته محمود دعایی رئیس روزنامه ی اطلاعات در سخنرانی های قبلی خود در استان کرمان نیز بارها وبارها از سران فتنه یاد کرده بود و به تجمید از آنان پرداخته بوده است.

نکته ی جالب اینجاست خیری که این مراسم برای تجلیل از وی برگزار شده بود؛ خود به برگزاری این مراسم و هزینه های فراوان آن اعتراض کرده و در این همایش حضور نداشت.

02

301

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • هادی صالح زاده مداح اهل بیت

  اینها رو با آقای هاشمی که خیلی ادعا دارند بگویید حالا با این اوصافی که از خانواده هاشمی منتشر شده آیا میتوان گفت هاشمی اول انقلاب همین هاشمی است مردم انتخاب کنند تا انتخابات چیزی نمانده باز هم بروید از سران فتنه و همدستانشان حمایت کنید و رای خود را به خواست انها بنویسید و کرسی مجلس را به غیر اهلش بدهید یک سال بعد هم بگویید را نماینده بد است ولی نمی دانید که خودتان انتخاب بدی داشتید با بصیرت باشید ولایت فقیه را داشته باشید آسیبی به مملکت شما نمیرسد

  علی

  خدا عاقبت همه رو ختم بخیر کنه کسیکه خط قرمز ها رو رد کرد دو راه دارد یا باید توبه کند یا باید نابود شود حال هر کس میخواهد باشد ما دیگر مهمتر از زبیر نداریم که چقدر برای اسلام زحمت کشید ولی متاسفانه عاقبت بخیر نشد و حذف شد حال از طیف مرعشی گرفته تا هاشمی یا باید موضع خودشون مشخص از عوامل فتته خودشون دور کنند یا باید کلا نابود بشن ان شالله که خداکمکشون کنه و عاقبت بخیر بشن...

  رفسنجانی

  مرگ بر فتنه گر

  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  مزگ بر فتنه گر و حامیانش هر که میخواهد باشد از اکبر بهرمانی گرفته تا مرعشی فتنه گر اصلی

  مهین

  مرگ بر خودت...

  علی

  ??????
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان