جزئیات انهدام و دستگیری چهار تیم تروریستی توسط سپاه پاسداران

  • شناسه خبر: 8035
جزئیات انهدام و دستگیری چهار تیم تروریستی توسط سپاه پاسداران

خانه خشتی: فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به انهدام چهار تیم تروریستی در داخل کشور گفت: زمانی که تصاویر تجهیزات این تیم‌ها منتشر شود متوجه می‌شوید که آنها چه توطئه‌‌ایی را برای مردم این مملکت در ایام عید تدارک دیده بودند. خانه خشتی به نقل از فارس؛ سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه […]

خانه » آخرین اخبار » جزئیات انهدام و دستگیری چهار تیم تروریستی توسط سپاه پاسداران

خانه خشتی: فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به انهدام چهار تیم تروریستی در داخل کشور گفت: زمانی که تصاویر تجهیزات این تیم‌ها منتشر شود متوجه می‌شوید که آنها چه توطئه‌‌ایی را برای مردم این مملکت در ایام عید تدارک دیده بودند.

خانه خشتی به نقل از فارس؛ سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در پاسخ به خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس در خصوص جزئیات انهدام ۴ تیم تروریستی توسط سپاه گفت: اطلاعاتی داشتیم که عناصر ضدانقلاب خارج از کشور تعدادی تیم برای اجرای عملیات‌های انتحاری سازماندهی کرده‌اند.

وی افزود: عزیزان اطلاعاتی نیروی زمینی تلاش زیادی کردند که آنها را رهگیری کنند و در پی این اقداما بود که این تیم‌ها در دام رهگیری ما قرار گرفته‌اند.

پاکپور ادامه داد: اولین تیم و نفرات را ۲ ـ ۳ روز قبل از عید دستگیر کردیم که مقادیر زیادی کمربند‌ انتحاری و جلقه‌های انفجاری با خودشان حمل می‌کردند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: به دنبال آن، بعد از دوم و سوم عید، سرنخ‌هایی از تیم‌های دیگر به دستمان آمد و عملیات‌های مختلفی را در جنوب شرق انجام دادیم که باعث شد دو تیم دیگر از عناصر ضد انقلاب منهدم و چهار نفر از آنها به درک واصل شوند. همچنین چندین نفر با تجهیزات کامل از این عناصر دستگیر شده‌اند.

وی افزود: زمانی که تصاویر تجهیزات این تیم‌ها منتشر شود متوجه می‌شوید که آنها چه توطئه‌‌ایی را برای مردم این مملکت در ایام عید تدارک دیده بودند که توطئه‌شان نقش بر آب شد.

پاکپور با تاکید بر اینکه این تیم‌ها همگی منهدم شده‌اند، گفت: این چهار تیم تروریستی در منطقه جنوب شرق منهدم شده‌اند و نتوانسته‌اند وارد مرکز کشور شوند و اشراف اطلاعاتی کامل ما باعث شد آنها در نزدیکی مرز منهدم شوند.

فرماندهی نیروی زمینی سپاه در پایان اعلام کرد: تیم چهارم ترویستی حدود یک ماه پیش منهدم شد.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان