مردم در پای صندوق‌های رأی حضوری گسترده داشته باشند

  • شناسه خبر: 783
مردم در پای صندوق‌های رأی حضوری گسترده داشته باشند

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرگزاری فارس: کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار گفت: مردم با بصیرت، تحقیق و مشورت نماینده خود را انتخاب و در پای صندوق‌های رأی حضوری گسترده داشته باشند. خبرگزاری فارس از رفسنجان حجت‌الاسلام محمد سلطان‌مرادی یکشنبه‌ شب در جمع دانشگاهیان، فرهیختگان، استادان حوزه و دانشگاه و […]

خانه » رفسنجان » مردم در پای صندوق‌های رأی حضوری گسترده داشته باشند

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرگزاری فارس: کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار گفت: مردم با بصیرت، تحقیق و مشورت نماینده خود را انتخاب و در پای صندوق‌های رأی حضوری گسترده داشته باشند. خبرگزاری فارس از رفسنجان حجت‌الاسلام محمد سلطان‌مرادی یکشنبه‌ شب در جمع دانشگاهیان، فرهیختگان، استادان حوزه و دانشگاه و دیگر اقشار مردم رفسنجان پیوند عمیق با مردم از زمان‌های گذشته تا به امروز را مایه افتخار برای روحانیت دانست.

وی اظهار داشت: روحانیت در عرصه‌های مهم عقیدتی، سیاسی و حوزه به مردم خدمت و صادقانه آن چه در توان خود دارند، پیشکش مردم مؤمن و متدین می‌کنند.

سلطان‌مرادی تصریح کرد: برای ریاست و قدرت به میدان نیامدم و اگر در انتخابات پیروز شوم با برنامه‌هایی که در جمع متخصصان و با شناخت کافی که از مسائل و مشکلات رفسنجان و انار پیاده کردم، امیدوارم بتوانم، نقش خود را به خوبی ایفا کنم.

وی افزود: وضع کشاورزی مردم رفسنجان رو به رکود است، زیرا کم‌آبی و عدم نزولات جوی سایه عمیقی بر باغ‌های کشاورزی گسترانده و مهم‌تر از همه تک‌محصولی بودن این شهر کشاورزان را نگران می‌کند .

سلطان‌مرادی بیان کرد: برای کشاورزی مردم این منطقه گام‌های بلندی برمی‌دارم و در درازمدت برنامه‌هایی برای انتقال آب چه از دریای عمان و چه خلیج فارس طرحی رقم می‌زنیم.

وی با بیان اینکه بی‌عدالتی نمی‌تواند در زمان نمایندگی من خود را نشان دهد، ابراز داشت: به هیچ وجه اجازه نمی‌دهم، منابع ثروتی که متعلق به رفسنجانی‌ها است در اختیار کسانی که در اولویت نیستند، قرار گیرد و فرصت‌های شغلی مربوط به جامعه رفسنجان به کسانی که اهل این شهر نیستند، برسد.

کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار آغاز برنامه پنجم توسعه را با نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توأم خواند و گفت: این برنامه جامع در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و امنیتی تدوین و به امضای مقام معظم رهبری رسیده، لذا برنامه‌های من هم در همین راستا است، زیرا موفقیت از این طرح حاصل می‌شود.

وی اذعان داشت: برداشتن موانع از سر راه صنعت، تشکیل تعاونی‌ها و مشارکت جوانان در آن، جذب سرمایه‌گذار با ایجاد امنیت سرمایه گذاری، پیشرفت‌ها و فرصت‌های شغلی زیادی ایجاد می‌کند.

سلطان‌مرادی صنعت مس را سوژه‌ای برای انتخابات دانست و خاطر نشان کرد: مس برکت خدایی است اما دود و مضرات آن بیشتر متوجه مردم این منطقه است، باید تلاش کنیم تا حق خود را بگیریم و نگذاریم، مس به صورت شمش از شهرمان خارج، بلکه در همین جا فرآوری شود.

وی اخلاق اسلامی را شاخصه اصولگرایی دانست و گفت: تا جایی که مرتکب گناه نشوم، پیش می‌روم و بر قانونی که در مجلس وضع می‌شود، نظارت کامل و هر جا که سیاست‌های اقتصادی منجر به تورم شد، با آن مخالفت و دینم را به مردم ادا می‌کنم.

سلطان‌مرادی از مردم خواست با بصیرت، تحقیق و مشورت نماینده خود را انتخاب کنند و در پای صندوق‌های رأی حضوری گسترده داشته باشند.

برچسب ها:
مردم در پای صندوق‌های رأی حضوری گسترده داشته باشند
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان