پیام بخشدار فردوس به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس:

هفته دفاع مقدس یادآور تلاش زمینی هایی است که آسمانیان را به حیرت درآورند

  • شناسه خبر: 75434
هفته دفاع مقدس یادآور تلاش زمینی هایی است که آسمانیان را به حیرت درآورند

بخشدار فردوس گفت: هفته دفاع مقدس را گرامی میداریم تا یاد و خاطره عزیزانی که در زمین آسمانیان را به حیرت آوردند و برای ما به ارمغان غیرت و حیاء و عفت عزت آوردند را زنده کنیم.

خانه » آخرین اخبار » هفته دفاع مقدس یادآور تلاش زمینی هایی است که آسمانیان را به حیرت درآورند

به گزارش “خانه خشتی“، در آغاز هفته دفاع مقدس مصطفی کدخدایی بخشدار بخش فردوس رفسنجان پیامی به شرح زیر صادر کرد:

سلام بر شهدا و سلام بر خانواده شهدا؛ سلام بر ایثارگران، رزمندگان، آزادگان، جانبازان عزیزی که پا در زمین شلمچه و طلائیه گذاشتند و در زیر آفتاب سوزان وقتی آب قمقمه شان تمام شد، قمقمه ها را خاک کردند تا یاد آب نیفتند. سلام بر کبوترانی که خلعت زیبای شهادت را پوشیدند و پر به آسمان گشودند.

تبریک عرض می کنم فرا رسیدن بازگشایی مدارس، دانشگاه ها، حوزه های علمیه و بهار علم و دانش را خدمت معلمان و دبیران و فرهنگیان و دانش آموزان و دانشجویان و استادان دانشگاه ها و حوزه های علمیه را که فکر را به ذکر الهی و تفکر را به تدبر زینت بخشیدند و دور نمای جامعه اسلامی را رقم زدند. و همچنین تبریک عرض می کنم فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را خدمت همه مردم شهید پرور شهرستان دیر که امیدواریم به عنوان یک سرباز کوچک دین خودمان را به این مردم عزیز درست ادا کنیم.

امروز تمام ملت ایران اسلامی به گونه ای در دفاع مقدس سهیم هستند، عده ای جانشان را فدا کردند و در بهشت در پیشگاه خداوند روزی می خورند. عده ای دست و پا و چشم خود را هدیه کردند و شهدای زنده و موتور محرک ما در مقابله با جنگ نرم دشمن هستند. و عده ای مالشان را هدیه کردند تا رزمنده ای را توان جنگیدن بخشیدند و امروز ما هفته دفاع مقدس را گرامی میداریم تا با برنامه های متنوع یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی بداریم. عزیزانی که در زمین آسمانیان را به حیرت آوردند و برای ما به ارمغان غیرت و حیاء و عفت عزت آوردند.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان