اعدام ۴ متجاوز به عنف در ملاء عام

  • شناسه خبر: 7538
اعدام ۴ متجاوز به عنف در ملاء عام

“خانه خشتی”:اعدام ۴ متجاوز به عنف در ملاء عام به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادستانی تهران ، حکم اعدام (الف – الف) ، (ف – ع ) ، (ب- ت) و (م- ع) در بزرگراه شهید محلاتی تهران اجرا شد. یکی از این مجرمان ، دختر دانشجوی جوانی را […]

خانه » آخرین اخبار » اعدام ۴ متجاوز به عنف در ملاء عام

“خانه خشتی”:اعدام ۴ متجاوز به عنف در ملاء عام

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادستانی تهران ، حکم اعدام (الف – الف) ، (ف – ع ) ، (ب- ت) و (م- ع) در بزرگراه شهید محلاتی تهران اجرا شد.
یکی از این مجرمان ، دختر دانشجوی جوانی را مورد تعرض قرار داده بود و دو مجرم دیگر نیز از طریق آدم ربایی زن جوانی را ربوده و او را مورد هتک حرمت قرارداده بودند.
یکی دیگر از این محکومان نیز با مراجعه به درب منازل مردم ، با معرفی خود به عنوان مامور ادارات مختلف خدمات رسانی ، به زور وارد منازل شده و زنان خانه دار را مورد تعرض قرار داده بود.
رسیدگی به اتهامات این مجرمان با حضور شکات ، نمایندگان دادستانی تهران و وکلای تسخیری آنان در محاکم کیفری دادستانی استان تهران برگزار شد و آرای صادره در مورد آنان به تایید شعب دیوان عالی کشور نیز رسیده بود.
رسیدگی به پرونده های جرائم مهم در دستور کار ستاد پیشگیری از جرائم دادستانی تهران قرار دارد و این قبیل پرونده ها به صورت ویژه و خارج از نوبت در شعب مختلف دادسرا ، محاکم کیفری و عمومی تهران و دادگاه های تجدیدنظر و دیوان عالی کشور رسیدگی و احکام صادره پس از تشریفات قانونی اجرا می شود.

اعدام ۴ متجاوز به عنف در ملاء عام

 اعدام ۴ متجاوز به عنف در ملاء عام

 

برچسب ها:
اعدام 4 متجاوز به عنف در ملاء عام
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان