قابل توجه روستازاده ای که روستانشینان را تحقیر کرد

روستاییان پیشتاز در استقبال از کاروان شهدای غواص در رفسنجان

 • شناسه خبر: 71772
روستاییان پیشتاز در استقبال از کاروان شهدای غواص در رفسنجان

روستاییانی که اینگونه آنان را تحقیر میکنید همینهانی هستند که در روزهای پر التهاب جنگ جوانان رشید قامت خود را روانه میدان کردند…

خانه » آخرین اخبار » روستاییان پیشتاز در استقبال از کاروان شهدای غواص در رفسنجان

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، از صبح امروز با ورود کاروان شهدای غواص و خط شکن عملیات کربلای ۴ به شهرستان رفسنجان ، تریلی حامل پیکر پاک شهدا با گذر از روستاهای در طول مسیر مورد استقبال باشکوه اهالی این روستاها قرار گرفت است.

سایر روستاها نیز مسیر عبور کاروان شهدا خود را برای یک استقبال باشکوه آماده کرده اند.

روستاییان می خواهند با کشتن گاو و گوسفند و و پخش شربت و شکلات ارادت خود را به این غواصان باعزت نشان می دهند.

با دیدن این شکوه روستاییان آدم تاسف می خورد و گریه اش میگیرد از اهانت کاخ نشینانی که این کوخ نشینان را به تمسخر می گیرند.

جا دارد خطاب به روستا زاده ای که این روزها روستا و روستانشینان را با ادبیات تمسخرآمیز خطاب می کند بگوئیم روستاییانی که اینگونه آنان را تحقیر میکنید همینهانی هستند که در روزهای پر التهاب جنگ جوانان رشید قامت خود را روانه میدان کردند و انگاه که خبر شهادت پسرشان را شنیدند سرخود را بالا گرفتند که اشک آنان مایه ی شاد شدن دل دشمن نگردد.

هاشمی-من یک روستای ام-خانه خشتی

و امروز نیز اینچنین با دل های پاک و ساده شان به استقبال شهدای مفقودالاثرشان می روند و برای شهدایشان قربانی می کنند.

آقای هاشمی شما که یک روستایی هستید آیا بکار بردن چنین ادبیاتی را در حق اینان مجاز می شمرید؟

روستییان رفسنجانی گمان میکردند که شما اگر چه از زادگاهتان رفته اید اما منش روستایی خود را دارید ولی گویا سخنان شما این این مفهو را می رساند که روستانشینی را فراموش کرده اید؟!

اقای هاشمی در سفرهایی که به روستای محل زادگاهتان داشتید چند بار پای درد دل هم ولایتی هایتان نشستید؟ به جز آنکه برکرسی بالادستی خود جلوس نمودید و سخن بر زبان راندید و همه مشکلات و معضلات را نتیجه عملکرد دولت قبل دانستید.

شما باید خوب بدانید که انقلاب مرهون و مدویون همین روستاییان کوخ نشین است و اگر جنگ دوباره ای صورت گیرد این روستاییان هستند که در صف اول از کشور دفاع می کنند.

شما طبقه بزرگی از ملت را مورد اهانت قرار داده اید و کسانی را تحقیر کرده اید که بارها مورد تمجید امام راحل قرار گرفته اند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • rz

  هرچی بگی هر کار بکنی ما هاشمی رو از صمیم قلب دوست داریم چون آبرو وحیثیت شهرمونه.

  سعید

  دیگه شورشو در آوردین .مردم رو چی حساب کردین شما.جواب همه شما ها رو مردم تو انتخابات خبرگان خواهند داد

  من

  حاچ اقاتون پا به سن گذاشته هذیان میگه بزرگمرد تاریخ بابصیرتهایی بودند که مطیع امامشان بودند

  Jaber

  هر چی ایت الله هاشمی صبر مسکنه شما بیشتر بتازید ولی بدونید روزی با شهید بهشتی همینجوری تاختید ولی شد شهید مظلوم تازه شما که اخر بصیرتتان شد احمدی نژاد که سر سلسله اختلاس مجاز نیستین دیگه اسم محرم اسرار امام رو بیارید

  Hassani

  قرار نشد دوباره چند تا شهید بیاد و یه عده دوباره از شهدا سو استفاده کنند، هاشمی بزرگ مرد تاریخ بوده و هست به بهانه شهدا به کسی تهمت نزنید،وای به روزی که پرده ها دریده شود چه بسا اهل تقوا خجل زده باشند و چه بسا کسانی که به آنان تهمت میزنید در نزد خدا مقرب تر باشند.

  در عصر حجر نیستیم

  خانه خشتی ها از خدا بترسید . این شهیدانی که امروز از آنها استفاده ابزاری میکنید یک روزی فرمانده و جانشین فرمانده انها امام و آقای هاشمی بودند. شما حق ندارید از شهدا و رهبری و بزرگان نظام جهت مقاصد جناح افراطی سوءاستفاده کنید. یاده ترین انسان هم متوجه می شود که تخریب آقای هاشمی برای رسیدن به مقاصد جناح افراطی است. مطمئن باشید محبوبیت آقای هاشمی رفسنجانی با این کار ها بیشتر میشود. در عصر حجر نیستیم که شما بتوانید مردم را فریب دهید.

  محمد

  بعضی ها خجالت نمیکشند دارند کسی رو تخریب می کنند که تا دیروز یار یاور امام بوده .مردم میدونند ایشان کی بوده کی هست . خانه خشتی ایشان رو این جور مورد نقد قرار ندهید. منظوز رو بفهمید بعد حرف الکی بزنید از همین شهداخجالت بکشید

  علی

  خانه خشتی انقد مانور نده روی حرف آقای هاشمی ، ایشون از بزرگان انقلابن بولله گناهه کبیرست اگه بدنبال جناح بازی و خراب کردن دیگران باشیم ، انصاف را رعایت کنید همه ی ما نواقصی داریم

  مجتبی

  اینجور قسم نخور خونتو به جوش نیار حیفته جوونی

  بهمنيار

  به نام خدا تند میری خانه خشتی از عاقبتت میترسم

  کرمانی

  اینا پشتشون گرمه . مجموعه سایت‌ های [...] هستن و کسی نمیتونه کاری بهشون داشته باشه. اینم مثل سایت آرمان هست و اگه اینا ننویسن کی بنویسه . میدونم منتشر نمی کنین اما حداقل اینقدر ناشی کار نکنین و اون ایمیل chmail.ir بردارید که همه نفهمن سایت مال [...] هست .

  محمد

  نیت های خود را برای خدا خالص کنید نه حذب سیاسی مورد علاقتون واقعا که از خون شهدا خجالت بکشید هاشمی بزرگ مرد تاریخ ایران است

  مجتبی

  سلام شمر هم بزرگمرد تاریخ بود و ایضا ابن ملجم زبیر رو که نگو مروان بن حکم رو که نگو اصلا

  عباد

  روستاییان اصالت خود را حفظ کرده اند و مثل ریشه سوخته های مدعی نیستند که امروز خود را همه کاره نظام می دانند، در حالی که فرسنگها از آرمانهای انقلاب و امام دور افتاده اند و امروز افتخارشان به این است که تابوی مذاکره با آمریکا شکسته است!! به برکت همین روستاییان با اصل و نسب، شهید داده، مؤمن و ولایی ان شاء الله ریشه نفاق داخلی و کفر خارجی خواهد سوخت.

  منتفد

  با سلام اولا نگارش خود را اصلاح کنید بعد از آن دلسوز اصلاح کشور شوید و موقعی هنوز نگارش ابتدایی را رعایت نمی کنید به فکر ادبیات دلسوزان انقلاب نباشید *خط نوزدهم ثانیا اصلا کار جالبی نیست دو مسئله نا مربوط به هم را به خاطر جبهه گیری های سیاسی خودتان التقاط کنید. ثالثا لطفا کمی در انتخاب شعارتان به عنوان بی طرفی دقت کنید چون بی سوادترین فرد هم از مطالب این سایت می یابد که سایتی دارای جبهه گیری کاملا مشخص می باشد.

  غزل

  منظور ایشان چیز دیگری بود و شما خانه خشتی در جایگاهی نیستد که بخواهید به این بزرگ مرد تاریخ انقلاب بی احترامی کنید

  منصور

  بزرگ مرد تاریخ را قبول داریم اما در خاطره گویی حاجی یه خاطره بگو

  محمد

  حالا شاید حاجی رفته اسب سواری یادش رفته که روستایی بوده خودش
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان