در پی اظهارات جدید هاشمی رفسنجانی در توهین به روستائیان

کمپین “من یک روستایی هستم ” مردم رفسنجان راه اندازی شد +تصاویر

 • شناسه خبر: 71595
کمپین “من یک روستایی هستم ” مردم رفسنجان راه اندازی شد +تصاویر

در پی اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی در توهین به روستا و روستانشینان، موجی از اعتراضات و کمپین ها در فضای مجازی به راه افتاد.

خانه » آخرین اخبار » کمپین “من یک روستایی هستم ” مردم رفسنجان راه اندازی شد +تصاویر

به گزارش “خانه خشتی“، در پی اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی در توهین به روستا و روستانشینان، موجی از اعتراضات و کمپین ها در فضای مجازی به راه افتاد.

در اعتراض به این توهین کمپین “من یک روستایی هستم” مردم شهرستان رفسنجان نیز راه اندازی شد.

از فعالان عرصه فضای مجازی دعوت می شود تا مطالب خود پیرامون این موضوع را به آدرس الکترونیکی سایت خانه خشتی (kh.kheshti@chmail.ir) ارسال نمایند.

کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد

 

برچسب ها:
کمپین "من یک روستایی هستم " مردم رفسنجان راه اندازی شد +تصاویر
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • rah

  ازاینهاخیلی خیلی فربه تر درتمام اعصارتاریخ وجودداشته اتدکه بدلایل کاملاعلمی اثروظعی افکاروافعال وپنداروکردارشان رادیده اندودرصورت عدم بازگشت به اصول درنزدخدای قادرمتعال ومردم رسوا وبی ارزش شده اند.(البته کسانی که اصل وجودی خودرا به یاد نمی اورند احتمالا دچار الزاایمر حاد هم شده اند) به نظرشما اینطورنیست؟من اشتباه فکرمیکنم؟

  غزل

  عمل های وقیحانه این دلواپسان تمومی نداره کمپین من یک دروغگو هستم من یک اختلاس گرم من یک پوپولیستم من یک درد دکل نفتی هستم من یک همه چیز دانم بگذارید . . .

  علی

  وقعا از سادگی مردم سوء استفاده کردن گناهی نابخشودنی است.

  محمد

  چرا کمپین من یک اختلاسگر نیستم را راه نمی اندازین؟؟؟؟ اگر هاشمی اختلاس کرده بود که الان راه انداخته بودین

  حیدر

  کمپین یک اختلاسگر: ۱- شهرام جزایری ۲- کرباسچی ۳- مهدی هاشمی فعلا بس است

  عباد

  گذاشتن مهدی هاشمی راه بندازه!!!

  30 نفر به جای 400 هزار رفسنجانی

  با پول بیت المال به خیال خام خودتون به انقلاب میخواهید ضربه بزنید. خجالت بکشید. امام فرمود : انقلاب زنده است چون هاشمی زنده است. پول های آقای احمدی نژاد که صرف این سایت هایی میشه که حاضرند هر گناهی را مرتکب بشوند ولی جناح افراطی که هیچ جایگاهی بین مردم ندارد حفظ بشه . مردم فهمیدند. به این پیرمرد هایی که این نوشته را دستشون دادید اگر می گفتید چه هدف کثیفی دارید والله تف تو صورت شما میانداختند . شرط میبندم . بیچاره ها وقتی اقای هاشمی کاندید انتخابات میشه روح امید به همه ایران دمیده میشود.

  جعفر

  حاج آقا بی خیال این دعوا ها شو و بیا دوباره یه خاطره برامون بگو ... اگه میشه خاطره ای از دوران نوجوانی باشه

  شهروند

  سلام بر بچه های حاشیه ساز.دوباره کمپین زده اید.کار جالب نیست ...

  بی نام و نشان

  سلام بجای این سیاست بازی ها اگر راست میگین از مشکلات شهر بگین ۱ دارمد مس و بی توجهی به خسارت های وارده به رفسنجان بالاترین امار سرطان در ایران ۲ وجود بیشترین افغانی در شهر ولله تا چند سال دیگه بود شهر رو تصرف میکنندباید از این کابلستان بریم ۳ ۴ ..................

  دوستدار هاشمی

  آقای هاشمی توهین به روستایی و روستا نشینی نکردند برداشت غیر منطقی برخی از دلواپسان و افراطیون این بوده ....چقدر خوشحالیم از این بد جلوه دادن سردار سازندگی ایران ....چون بر محبوبیت ایشان افزوده میشه لطفا به این موضوع ادامه بدید تشکر میکنم از سایتتون که بر محبو بیت هاشمی کمک میکنید

  الی

  گویا به شما از اون سکه ها عیدی دادنا:-) یا شایدم یکی از اعضای خاندان آل خاطره باشید .خخخخخ

  فداییه رهبر

  ایشون سردار سازندگی فتنه های بزرگ در ابران است

  م

  دوستدارهاشمی تا کی میخواهید خودتان را به نفهمیدن بزنید

  روستایی رفسنجانی

  درباره محبوبیتش همین بس که وقتی پارسال به شهر خودش آمد، حتی به تعداد ساکنان بهرمان هم آدم به استقبالش نیامد!!! کسی که به خاطر سال ها زندگی بی درد در شمال تهران از جنس مردم نیست و یادش رفته که همین روستایی ها با عرق جبین یک لقمه نان حلال در می آورند و با همه بی تدبیری های او و امثال او همچنان پای آرمان های انقلاب مانده اند، باید هم به تحقیر روستایی های انقلابی بپردازد و روز به روز از انقلاب و آرمان های امام فاصله بگیرد و دوستانش را از میان حاکمان خونخوار عربستان و آمریکای جهان خوار انتخاب کند. من هم یک روستایی ام!!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان