رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان خبر داد؛

جشنواره «قصه و پسته» را به صورت ملی برگزار می کنیم

  • شناسه خبر: 71058
جشنواره «قصه و پسته» را به صورت ملی برگزار می کنیم

محمدآبادی گفت: یکی از مهم ترین اولویت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه داستان و حمایت از انجمن داستان نویسان برپایی جشنواره «قصه و پسته» به صورت ملی است.

خانه » آخرین اخبار » جشنواره «قصه و پسته» را به صورت ملی برگزار می کنیم

محمدآبادی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان در گفت و گو با خبرنگار “خانه خشتی“،‌ در خصوص جایگاه داستان نویسی در میان مردم، هنر داستان نویسی و نویسندگی را از هنرهای بی شیله پیله عنوان کرد و آن را دارای اهمیت دانست و گفت: هنر داستان نویسی از هنرهایی ست که امکان مواجهه عمومی کمتری نسبت به سایر هنرها دارد.

ایمان محمدآبادی با ابراز خرسندی از اینکه آغاز دوره خدمت وی در رفسنجان با انتخابات انجمن داستان و آغاز دوره دو ساله جدید هیئت مدیره آن می باشد، افزود: وظیفه من به طور کلی رفع موانع و هموار کردن مسیر توسعه هنر است و هنر داستان نویسی نیز در این زمره قرار می گیرد.

وی خواستار همکاری هنرمندان برای افزایش مواجهه عمومی داستان با جامعه شد و اظهار کرد: تنها در صورت عمومی شدن داستان نویسی است که بسیاری از مسیر توسعه و شکوفایی آن برداشته می شود.

محمدآبادی رئیس فرهنگ و ارشاد رفسنجان-خانه خشتی

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان حوزه نشر و چاپ آثار تولید شده را یکی از نیازمندی های داستان نویسی عنوان کرد و افزود: در این حوزه آنچه در توان داریم به کار می بندیم و حمایت می کنیم.

محمدآبادی هم چنین به جشنواره «قصه و پسته» اشاره کرد و گفت: این جشنواره از برنامه های انجمن داستان نویسان رفسنجان بوده است که از سال های گذشته پیگیر این موضوع بوده اند اما به نتیجه نرسیده است.

وی یکی از مهم ترین اولویت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه داستان و حمایت از انجمن داستان نویسان را برپایی جشنواره «قصه و پسته» بیان کرد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده تلاش می کنیم همه شهرستان های پسته خیز کشور را درگیر این امر کنیم تا چهره ای ملی از جشنواره ارائه دهیم.

برچسب ها:
خانه خشتی داستان رفسنجان رییس اداره ارشاد رفسنجان قصه و پسته
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • فرزانه ایران نژاد

    با سلام لطفا ادرس ایمیل جشنواره را برای من ارسال کنید . با سپاس
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان