همسر شهید شهریاری در گفت و گو با خانه خشتی:

اطمینانی نیست که طرف غربی بر سر تعهداتش بماند / وحدت کلمه نیاز امروز کشور است

  • شناسه خبر: 70539
اطمینانی نیست که طرف غربی بر سر تعهداتش بماند / وحدت کلمه نیاز امروز کشور است

همسر شهید شهریاری گفت: آنچه امروز کشور به آن نیاز دارد اتحاد، یکدلی و وحدت کلمه است ؛ دولت، ملت و مجلس همه باید یک حرف را بزنند و مسیری را که رهبر فرزانه انقلاب تعیین نمودند طی کنند.

خانه » آخرین اخبار » اطمینانی نیست که طرف غربی بر سر تعهداتش بماند / وحدت کلمه نیاز امروز کشور است

دکتر بهجت قاسمی همسر شهید هسته ای دکتر مجید شهریاری در گفت و گو ی اختصاصی با “خانه خشتی“، ضمن عرض تشکر ویژه از نگاه خردمندانه رهبر فرزانه انقلاب و خسته نباشید به تیم مذاکره کننده کشورمان اظهار داشت: این گروه بر مواضع خود اصرار داشتند و تلاش آنها قابل تقدیر است، آنها با امانتداری از موضع ایران دفاع کردند.

وی افزود: تیم مذاکره کننده کشورمان انجام وظیفه کردند و مابقی باید از مسیر قانونی در کشور عبور کند، هم رهبر فرزانه انقلاب بر موضوع اشراف کامل دارند و هم مجلسی ها بر روی این قضیه متعهد و حساس هستند.

بهجت قاسمی بر قطعنامه جدید شورای امنیت اشاره کرد و گفت: امیدواریم در ادامه این راه شرایطی پیش آید که فضای ایران هراسی که دشمنان ایجاد کردند و ایران را یک کشور جنگ طلب معرفی کردند، شکسته شود.

وی با بیان اینکه محدودیت موشکی قطعنامه برای موشک هایی که قابلیت حمل کلاهک هسته ای دارند اعمال می شود خاطر نشان کرد: تسلیحات هسته ای هیچگاه در برنامه ی هسته ای ایران نبوده و نخواهد بود ایران همیشه این ادعا را داشته و عمل کرده است.

همسر شهید شهریاری با بیان اینکه در صورت پذیرفتن این محدودیت ها از سوی ایران بایستی طرف غربی نیز به تعهدات خود پایبند بمانند خاطر نشان کرد: ملت ایران هنوز به آنها بی اعتماد هستند و اطمینانی نیست که اینها بر سر تعهداتشان بمانند، اگر آنها بر سر تعهدات خود بمانند خوب یکسری مسائل رو ما باید بپذیریم و خیلی غیر منطقی نیست.

وی در ادامه با اشاره به اعتقاد شهید شهریاری به پیشرفت کشور تصریح کرد: این شهید برزگوار در این راه تلاش کردند و در نهایت جانشان را در این را اهدا نمودند، ایشان اهل تعامل و منطق بودند و بر روی راه و روش منطقی صحه می گذاشتند.

بهجت قاسمی خاطر نشان کرد: آنچه امروز کشور به آن نیاز دارد اتحاد، یکدلی و وحدت کلمه است ؛ دولت، ملت و مجلس همه باید یک حرف را بزنند و مسیری را که رهبر فرزانه تعیین نمودند طی کنند.

وی همچنین ضمن تشکر ویژه از نگاه حکیمانه مقام معظم رهبری(معظم له) بیان داشت: صحبتهای ایشان در جمع مسئولین یک مسیر روشن برای ایجاد وحدت نمایان کرد که همه یک صدا باشیم.

همسر شهید شهریاری ادامه داد: یک گروه متخصص و متعهد کار مذاکره را انجام داده اند و باید منتظر ماند تا کارشان را البته با نظارت مجلس که نمایندگان مردم هستند به پایان برسانند، نباید بگذاریم تا این قضایا بین مردم باعث تشدد شود که دشمن ما به دنبال همین اختلاف است، به دولت مردان و مجلسی ها اعتماد کنیم.

وی افزود: اگر طرف غربی خطا کند و نقض تعهد داشته باشد راه برای ایران باز است که به مسیر خودش بازگردد، اگر بخواهیم در این موقعیتی که شرایطی شدید علیه ایران ایجاد کردند تعامل داشته باشیم باید یکسری تعهدات را بپذیریم.

بهجت قاسمی در پایان خاطر نشان کرد: اگر شهید شهریاری امروز در بین ما بودند قطعا با رویه وحدت برانگیز مملکتی همراهی می کردند.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • انصارا...

    روحش شادوراهش پررهرو
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان