فرماندار رفسنجان؛

اهالی فرهنگ و هنر رفسنجان انسان های استخوان دار و فعال در عرصه هنر کشورند/ تبعات فرهنگی اتباع بیگانه را مدیریت کنید

 • شناسه خبر: 70138
اهالی فرهنگ و هنر رفسنجان انسان های استخوان دار و فعال در عرصه هنر کشورند/ تبعات فرهنگی اتباع بیگانه را مدیریت کنید

فرماندار رفسنجان گفت: هر بیگانه تبعات فرهنگی زیادی با خود به همراه دارد و باید تلاش کنیم این امر مدیریت شود.

خانه » آخرین اخبار » اهالی فرهنگ و هنر رفسنجان انسان های استخوان دار و فعال در عرصه هنر کشورند/ تبعات فرهنگی اتباع بیگانه را مدیریت کنید

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، ملانوری فرماندار رفسنجان در آیین معارفه سرپرست جدید اداره ارشاد رفسنجان با تبریک موفقیت بزرگ دولت تدبیر و امید و تیم مذاکره کننده هسته ای، به نیابت از مردم رفسنجان گفت: دست تک تک مذاکره کنندگان و رزمندگان جبهه دیپلماسی و سربازان گمنام را می بوسیم.

حمید ملانوری رسیدن به جمع بندی در مذاکرات هسته ای را موجب غرور ملی دانست و افزود: در مذاکرات خطوط قرمز رهبری از سوی تیم مذاکره کننده حفاظت و حراست شد؛ البته دشمن ما بزرگ است و آنچه در اجرا اتفاق می افتد، قابل تصور نیست.

وی با اشاره به سخنان رییس جمهور پس از جمع بندی مذاکرات هسته ای، ماه رمضان را برای دولت تدبیر و امیدپر خیر و برکت عنوان کرد و گفت: ایران با اعزام تیم و مقاومت و ایستادگی حرف خود را به کرسی نشاند و این روز در تاریخ کشور ماندگار شد.

فرهنگ و ارشاد رفسنجان-خانه خشتی.

فرماندار رفسنجان در ادامه از زحمات و فعالیت های رییس سابق اداره ارشاد تقدیر کرد و زحمات وی در مدیریت فرهنگ شهرستان را ارج نهاد.

ملانوری با بیان اینکه کلیه مسیر توسعه برنامه های سیاسی، اجتماعی، سلامت و … از فرهنگ عبور می کند، گفت: در همه زمینه های اجتماعی، بهداشت و درمان، آسیب های اجتماعی، اطلاع رسانی و خدماتی باید فرهنگسازی انجام گیرد.

وی بزرگترین ابزار کار فرهنگی را هنر دانست و افزود: توقع ما این است که از ابزار هنر در ارتقاء سطح فرهنگی استفاده شود؛ اگر اجرای فعالیت ها در مسیر فرهنگی طی نشود، به در بسته می خوریم.

فرماندار رفسنجان با اشاره به جمعیت شهرستان و ویژگی های خاص آن گفت: اهالی فرهنگ و هنر رفسنجان انسان های استخوان دار و قوی و فعال در عرصه هنر کشورند؛ امروزه مجمع عمومی خوشنویسی ایران با ریاست منتصری خوشنویس رفسنجان برگزار می شود و انجمن موسیقی ما برگزار کننده جشنواره استانی است.

حمید ملانوری هم چنین به افتخارآفرینی فیلم کوتاه «کودکان ابری» ساخته کارگردان رفسنجانی در عرصه بین الملل اشاره کرد و افزود: در هنرهای تجسمی و شعر نیروهای صاحب نامی داریم و در قرآن نیز فعالیت های گسترده ای داشته ایم، به طوری که سال گذشته از ۱۰۰ حافظ کل قرآن تجلیل کردیم و امسال این همایش با حضور ۳۰۰ حافظ کل برگزار می شود.

فرهنگ و ارشاد رفسنجان-خانه خشتی (۷)

وی با بیان مطالبات جدی هنرمندان رفسنجان گفت: باید تلاش کنیم آوازه رفسنجان در استان و کشور بپیچد و صاحب نام شود و انتظار داریم شاهد جهش و فعالیت های هنری در دوره جدید باشیم.

فرماندار رفسنجان خطاب به محمدآبادی تأکید کرد: نخبگان و شخصیت های فرهنگی را دریابید و از استعداد آن ها استفاده کنیدتا همه مردم و سازمان ها از این ظرفیت و توان استفاده کنند؛ شما با انبوهی از جوان متقاضی کالای فرهنگی مواجه هستید و باید برای حضور آنان در بازار فرهنگی بکوشید.

ملانوری هم چنین به جمعیت یک و نیم برابری اتباع بیگانه رفسنجان نسبت به سایر شهرستان ها اشاره کرد و گفت: در رفسنجان بیشتر از کل جمعیت راور تبعه بیگانه داریم؛ هر بیگانه تبعات فرهنگی زیادی با خود به همراه دارد و باید تلاش کنیم این امر مدیریت شود.

برچسب ها:
اتباع بیگانه ارشاد رفسنجان خانه خشتی رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • رهرو

  این جوان شاعر و عاشق کنسرت وموسیقی ، باید زود بار سفر را ببندد

  زهره

  الان با زرنگی ازش تعریف کردی؟!

  محسن ميرزابيگي

  روحانی مچکریم!!!!! واقعا انتصاب ضعیف و اشتباهی بود اقای ملانوری داره اشتباهاتش زیاد میشه
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان