کلید دار ارشاد رفسنجان کیست؟/ انتخاب جدید بر سرنوشت مذهبی و فرهنگی شهرستان مؤثر خواهد بود

 • شناسه خبر: 69069
کلید دار ارشاد رفسنجان کیست؟/ انتخاب جدید بر سرنوشت مذهبی و فرهنگی شهرستان مؤثر خواهد بود

با توجه به اینکه شهرستان رفسنجان از دیرباز به عنوان قم ثانی مطرح بوده و شهدای زیادی در راه اسلام و انقلاب تقدیم نظام کرده است، ضروریست برای انتخاب تنها متولی فرهنگی شهر دقت لازم انجام گیرد.

خانه » آخرین اخبار » کلید دار ارشاد رفسنجان کیست؟/ انتخاب جدید بر سرنوشت مذهبی و فرهنگی شهرستان مؤثر خواهد بود

به گزارش “خانه خشتی“، با گذشت نزدیک به یک ماه از استعفای رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان، هنوز جایگزینی برای ریاست این اداره انتخاب نشده و همین امر سردرگمی جامعه فرهنگ و هنر را به دنبال داشته است.

اداره ای که به عنوان تنها متولی فرهنگی شهرستان باید برای فعالیت های فرهنگی و هنری برنامه ریزی کند، هم چنان بدون سرپرست می تازد و هر روز به بهانه ای در معرفی فرد جدید باز می ماند.

با توجه به اینکه شهرستان رفسنجان از دیرباز به عنوان قم ثانی مطرح بوده و شهدای زیادی در راه اسلام و انقلاب تقدیم نظام کرده است، ضروریست برای انتخاب تنها متولی فرهنگی شهر دقت لازم انجام گیرد تا خدای ناکرده انتخاب نابجا موجب هدر رفتن استعدادهای عظیم شهرستان نشده و سابقه مذهبی شهر بازیچه تمایلات حزبی و جناحی نشود.

ضروریست کلید این اداره به دست فردی قرار گیرد که برای آینده فرهنگی، هنری و مذهبی شهرستان دل بسوزاند و به منظور ساماندهی به وضعیت جامعه هنری رفسنجان کوشش نماید.

شنیده ها حاکی از آن است که گزینه مورد نظر برای تولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان غیر بومی بوده و پیش از این ریاست ادارات ارشاد کوهبنان و راور را به عهده داشته است و  پس از ماه مبارک رمضان به عنوان رییس اداره ارشاد رفسنجان معرفی خواهد شد.

فرشید فلاح نیز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه برای معرفی متولی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان فرد مورد نظر انتخاب و نظر موافق فرماندار این شهرستان هم جلب شده است، گفت: در صورت موافقت امام جمعه شهرستان، به زودی متولی ارشاد رفسنجان معرفی می‌شود.

برچسب ها:
ارشاد خانه خشتی رفسنجان فرهنگ و هنر
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • باقری

  دست ایمان محمد آبادی مهرآور این هفته اسمش رو منتشر کرده این اسم های فاجعه باری که مطرح بودند هیچ کدوم در حد ایمان محمد آبادی نیستند البته من قبلا نظرم این نبود اما سه گزینه رفسنجونی ها رو که شنیدم شاخ در آوردم

  باقری

  دست ایمان محمد آبادی مهرآور این هفته اسمش رو منتشر کرده این اسم های فاجعه باری که مطرح بودند هیچ کدوم در حد ایمان محمد آبادی نیستند

  زهرا

  سلام آب در خونه تلخه. از ما رفسنجونی ها خود بدیم دیگه

  محسن ميرزابيگي

  #روحانی_مچکریم

  کمال

  فقط سیاسی کاری با کلی ادعای درشت و دیگر هیچ!

  محسن ميرزابيگي

  مدیر غیربومی مفید نیست خانه خشتی شما فشار بیاورید تا اینکار انجام نشود

  باقری

  متاسفم اینهمه انسان فرهیخته تو این شهر هستند نمره فرهنگی دولت تدبیر امید در رفسنجان صفره
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان