بازدید رییس دادگستری و قضات از زندان رفسنجان/ تأثیر مفید برنامه های ماه رمضان در روحیه زندانیان

  • شناسه خبر: 68539
بازدید رییس دادگستری و قضات از زندان رفسنجان/ تأثیر مفید برنامه های ماه رمضان در روحیه زندانیان

رئیس زندان گفت: برنامه های فرهنگی و مذهبی ویژه ماه مبارک رمضان از قبیل سحرخوانی، جزء خوانی قرآن کریم و ادعیه مخصوص روزهای ماه مبارک در روحیه زندانیان تاثیر گذاشته است.

خانه » آخرین اخبار » بازدید رییس دادگستری و قضات از زندان رفسنجان/ تأثیر مفید برنامه های ماه رمضان در روحیه زندانیان

به گزارش “خانه خشتی“، رئیس دادگستری و دادستان امروز به همراه سایر قضات مجموعه دادگستری رفسنجان همزمان با هفته قوه قضاییه، از اداره زندان بازدید کردند و با سرکشی و بازدید از بندهای عمومی، جوانان، انقلاب و نسوان مجموعه زندان رفسنجان و مجموعه ورزشی که به تازگی احداث شده است، به مشکلات و درخواست های زندانیان رسیدگی کردند.

رئیس زندان و روحانیون مستقر در زندان نیز با تشریح برنامه های فرهنگی و مذهبی ویژه ماه مبارک رمضان از قبیل سحرخوانی، جزء خوانی قرآن کریم و ادعیه مخصوص روزهای ماه مبارک، گفت: اجرای برنامه های مذهبی در روحیه زندانیان تاثیر گذاشته است.

رئیس زندان هم چنین از پرتاب اجسام و مواد از داخل خیابان به داخل حیاط زندان ابراز نارضایتی کرد و خواستار پیگیری این مسئله شد.

رئیس دادگستری شهرستان رفسنجان در حاشیه این بازدید با بیان اینکه برنامه های فرهنگی و ورزشی ویژه ماه مبارک رمضان درحال اجرا برای زندانیان، تاثیر زیادی در روحیه زندانیان داشته و می تواند باعث کاهش جرائم داخل زندان شود، گفت:  در مورد پرتاب مواد و اجسام از خیابان کنار زندان به داخل محوطه (حیاط) باید تصمیم جدی در شورای تامین شهرستان گرفته شود و این نقص هر چه زودتر بر طرف گردد.

زندان رفسنجان_خانه خشتی (۳) زندان رفسنجان_خانه خشتی (۵) زندان رفسنجان_خانه خشتی (۶) زندان رفسنجان_خانه خشتی (۸) زندان رفسنجان_خانه خشتی (۹) زندان رفسنجان_خانه خشتی (۱۰)

برچسب ها:
خانه خشتی رفسنجان زندان رفسنجان ماه رمضان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • علی

    چرا کله یکی رو سیاه کردین تو عکس پنجمی
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان