امام جمعه رفسنجان تأکید کرد

باید از افراد مطلع برای کار فرهنگی استفاده شود

 • شناسه خبر: 68323
باید از افراد مطلع برای کار فرهنگی استفاده شود

امام جمعه رفسنجان: باید از افراد مطلع برای کار فرهنگی استفاده شود، طلبه‌های زیادی در شهر هستند، نقش حوزه‌های علمیه در کار فرهنگی باید مشخص باشد و نسبت به ایفای نقش حوزوی‌ها باید از طلاب استفاده شود.

خانه » آخرین اخبار » باید از افراد مطلع برای کار فرهنگی استفاده شود

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان ، حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور با تبریک ماه مبارک رمضان در جمع ائمه جمعه و هئیت امناهای مساجد و حسینیه‌های شهرستان رفسنجان اظهار داشت: کار اصلی مبلغان تبلیغ دین است و باید با برگزاری این گردهمایی‌ها نقاط ضعف برطرف، نقاط قوت تقویت و این طرح فرهنگی هر سال بهتر شود.

رمضانی‌پور تصریح کرد: امر مقدس تبلیغ را که مهم‌ترین کار و اساسی‌ترین کار حوزه‌های علمیه است باید جدی بگیریم اگر خروجی‌های ما یک‌پارچه و دنبال یک هدف باشد، موفقیت حاصل می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما به عنوان سربازان امام زمان (عج) هستیم و باید در این راستا تلاش کنیم هم طلبه‌ها هم هیئت امناها که با انگیزه، هدف و عشق مسئولیت اداره مسجدی را به عهده گرفتند باید مدیریت مسجد را همراه با امام جماعت جدی بگیرند.گردهمایی ائمه جماعت و روسای هیئت امنا مساجد رفسنجان برگزار شد (۲)

وی گفت: هدف هیئت امناها صرفا چراغ روشن کردن در مسجد و پخش اذان نباشد، هیئت امنای مساجد باید فعال باشند و تنوع ایجاد و کارکرد خود را به‌روز کنند و همراه با مقتضیات زمان پیش بروند.

امام جمعه رفسنجان خاطرنشان کرد: امام جماعت اگر می‌تواند قبل از وقت وارد مسجد شود و اگر نمی‌تواند آخرین نفر از مسجد بیرون برود، ائمه جماعات باید زمان بگذارند برای مسجد و اهل تبلیغ باید بر امور مطلع باشند.

وی تاکید کرد: بچه‌ها و نوجوانان اطلاعات زیادی دارند که شبهات زیادی هم در کنار این آگاهی‌ها وجود دارد که این شبهات باید رفع شود.

رمضانی‌پور تصریح کرد: باید از افراد مطلع برای کار فرهنگی استفاده شود، طلبه‌های زیادی در شهر هستند، نقش حوزه‌های علمیه در کار فرهنگی باید مشخص باشد و نسبت به ایفای نقش حوزوی‌ها باید از طلاب استفاده شود.

امام جمعه رفسنجان تاکید کرد: اگر همه متحد باشند هیچ‌کس نمی‌تواند تاثیرگذارتر از ائمه جماعات در زمینه فرهنگی باشد.گردهمایی ائمه جماعت و روسای هیئت امنا مساجد رفسنجان برگزار شد (۶)

وی گفت: اگر از سلیقه‌های قدیمی که تک‌نظری است دست برداریم و با نظر جمع و کارشناسی شده کار انجام دهیم هیچ مجموعه‌ای به اندازه مسجد نمی‌تواند، تاثیرگذار باشد.

رمضانی‌پور بیان کرد: جبهه تبلیغات باید ایجاد کنیم همان‌طور که دشمن جبهه تهاجم فرهنگی در کشور ما ایجاد کرده است ما نیز باید تاثیر خود را بگذاریم و تهاجم دشمن را خنثی کنیم.

وی تاکید کرد: آسیب‌های موجود و بالفعل را باید جدی بگیریم امروز دیگر مخاطب ما پیرها و افراد مسن نیستند از هر ظرفیت که می‌توانیم به‌ویژه از قرآن برای جوانان استفاده کنیم.

برچسب ها:
اخبار رفسنجان امام جمعه رفسنجان باید از افراد مطلع برای کار فرهنگی استفاده شود حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • بازمانده شهدا

  با سلام احسنت تجمع شایسته و خوبی را تشکیل داده اید

  بازمانده شهدا

  با سلام احسنت تجمع شایسته و خوبی را تشکیل داده اید
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان