اعلام اسامی برگزیدگان پنجمین جشنواره استانی موسیقی آوای مس

 • شناسه خبر: 59563
اعلام اسامی برگزیدگان پنجمین جشنواره استانی موسیقی آوای مس

پنجمین جشنواره استانی موسیقی آوای مس (کویر) شامگاه هشتم اسفند ماه با اعلام برگزیدگان خود در بخش های تک نوازی و گروه نوازی به کار خود پایان داد.

خانه » آخرین اخبار » اعلام اسامی برگزیدگان پنجمین جشنواره استانی موسیقی آوای مس

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، پنجمین جشنواره استانی موسیقی آوای مس شامگاه هشتم اسفند ماه در حالی به کار خود پایان داد که در قسمت آواز ایرانی ابراهیم ابراهیمی از کرمان اول شد و رتبه دوم مشترکاً به امیر اعتمادی از سیرجان و حسین عزیزی از سرچشمه اختصاص یافت؛ ضمن اینکه هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان را حائز رتبه سوم ندانست.

هم چنین در آواز کلاسیک رتبه دوم به ایمان پورخالقی از کرمان تعلق گرفت و هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان را حائز رتبه اول و سوم ندانست.

در آواز پاپ (رده سنی ج) مصطفی سلطان و کامران مراد زاده از کرمان به ترتیب اول و دوم شدند و ایمان پورخالقی از کرمان سوم شد.

اختتامیه جشنواره موسیقی آوای مس سرچشمه-خانه خشتی۱۲

در قسمت تکنوازی سنتور (رده سنی الف) رتبه اول به آیلین شجاعی از کرمان تعلق گرفت؛ محمدحسین شیخ زاده از کرمان دوم شد و الناز شفیعی و یگانه رستمی مقدم از کرمان به مقام سوم دست یافتند؛ در رده سنی (ب) نیز زهرا توان، اسما مهدی زاده و زهرا کرمی از کرمان به ترتیب اول تا سوم شدند؛ و رتبه اول این رشته در رده سنی (ج) به امیر مداحی زرندی از زرند رسید و محمد حسنی از رفسنجان و الهه روحانی نژاد از کرمان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در قسمت تکنوازی تار (رده سنی ج) محمد حسین اناری از بردسیر اول، عباس عبادالهی از رفسنجان دوم و مژده دلگانی از کرمان سوم شد؛ در رده سنی (ب) نیز رتبه سوم به آرمینا جلیل زاده از کرمان تعلق گرفت و رتبه اول و دوم طبق نظر هیئت داوران اعلام نشد.

هم چنین علی عباسی سرداری و امیر اشرف الدینی از رفسنجان در تکنوازی سه تاربه ترتیب رتبه دوم و اول رده سنی (ب) و (ج) را از آن خود کردند و با نظر هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان حائز رتبه برتر در سایر رده های سنی نشدند.

اختتامیه جشنواره موسیقی آوای مس سرچشمه-خانه خشتی۱۴

در قسمت تکنوازی دف (رده سنی ب) رتبه اول مشترکاً به آرش رضاپور از کرمان و علی حسنی مقدم از رفسنجان اختصاص یافت و رومینا رشید فرخی از کرمان و آقای محمد عزیزی از رفسنجان دوم شدند؛ و رتبه سوم به محمد محمدی از رفسنجان تعلق گرفت؛ در رده سنی (ج) سهیل حسنی سعدی و سید علیرضا ثمره طاهری نسب از کرمان به طور مشترک اول شدند، مهرناز مهرابی پور از کرمان دوم شد و رتبه سوم به ژاله اسدی و احسان اسماعیلی از کرمان رسید.

تکنوازی تنبک در رده سنی (الف) رتبه اول نداشت و کیارش کفایی و ارشیا فدایی از رفسنجان به ترتیب دوم و سوم شدند؛ در رده سنی (ب) نیز مهدی نجفی زاده از کرمان اول شد و رتبه دوم و سوم به محمد نیکوکار از رفسنجان و امیرحسین مومنی از کرمان اختصاص یافت؛ در رده سنی (ج) نیز محمد جعفری، کمیل مومنی و مصطفی میدانی از کرمان به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.

اختتامیه جشنواره موسیقی آوای مس سرچشمه-خانه خشتی۴۶

در قسمت تکنوازی ویلن ایرانی در رده سنی (الف) طبق نظر هیئت داوران رتبه اول به هلنا سعیدی از کرمان اختصاص یافت و هیچ یک از شرکت کنندگان حائز رتبه دوم و سوم نشدند؛ در رده سنی (ب) نیز امیررضا حاجی زاده از کرمان اول شد و رتبه دوم به محمدمهدی علی بیگی نژاد از کرمان تعلق گرفت و رتبه سوم نداشت؛ هم چنین در رده سنی (ج) ایمان قرائی از کرمان، جواد حاتم وزیری از بردسیر و پویا بنی اسدی از کرمان اول تا سوم شدند.

در قسمت ضرب زورخانه (رده سنی ج) رتبه اول به علیرضا کامرانی از کرمان اختصاص یافت و احمد کامرانی از رفسنجان و امین کروکی نژاد از بم به ترتیب دوم و سوم شدند.

رتبه اول و دوم قسمت تکنوازی ویلن کلاسیک در رده سنی (ب) نیز به عباس علی محمدی و سیداحسان ثمره طاهری نسب از کرمان رسید و در رده سنی ج امین عباس یزدان فر از کرمان اول شد و رتبه سوم به محمدرضا نامجو از کرمان تعلق گرفت.

اختتامیه جشنواره موسیقی آوای مس سرچشمه-خانه خشتی۵۵

هیئت داوران با اعطای رتبه اول به سارا شارعی حدادزاده از کرمان در رده سنی الف و میثم پشتاره از سیرجان در رده سنی ج در قسمت گیتار کلاسیک از اعلام سایر رتبه ها در این بخش خودداری نمود.

در قسمت تکنوازی هارمونیکا نیز حسین میرحبیبی از کرمان دوم شد و رتبه اول و سوم اعلام نگردید.

در قسمت تکنوازی فلوت ریکوردر (رده سنی الف) رتبه دوم مشترکاً به خانم نجلا علوی و اقای رامتین پاسیار از کرمان تعلق گرفت و آرمین شیخ حسینی از کرمان سوم شد.

در قسمت تکنوازی فلوت نیز در رده سنی (الف) زینب کاظم زاده و راضیه سادات مجدزاده از کرمان دوم و سوم شدند و رتبه دوم در رده های سنی ب و ج به ترتیب به آرشام باوفا و زهرا سادات مجدزاده از کرمان تعلق گرفت.

هم چنین در قسمت تکنوازی پیانو کلاسیک کیان دباغی زرندی از زرند، سورن حق بین و رایا رهبر از کرمان به ترتیب اول تا سوم شدند.

اختتامیه جشنواره موسیقی آوای مس سرچشمه-خانه خشتی۴۴

لازم به ذکر است هیئت داوران در در بخش گروه نوازی کوبه ای گروه داژیار به سرپرستی محمدرضا کامرانی را شایسته رتبه اول اعلام کرد و گروه بانوان پاسارگاد به سرپرستی شهروز شعاعی و گروه آفرینش به سرپرستی اقای صالح شیخ بهایی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش گروه نوازی پاپ رتبه اول گروه هفت واد به سرپرستی مجتبی دل زنده رسید و گروه پسرهای کویر به سرپرستی محمد الاسلام و گروه سونات به سرپرستی حجت پورعلی دوم و سوم شدند.

هم چنین هیئت داوران در بخش گروه نوازی کلاسیک هیچ یک از گروه های شرکت کننده را حائز رتبه اول ندانست و با اعلام گروه هفت واد به سرپرستی مجتبی دل زنده در رتبه دوم، گروه تریو به سرپرستی مهشاد همایی سوم شد.

در بخش آواز جمعی نیز رتبه های اول تا سوم به ترتیب به گروه های آتنال به سرپرستی مسعود نکویی، ماهورا به سرپرستی سمیرا تقی پور و موتیف به سرپرستی مسعود نکویی تعلق گرفت.

در بخش گروه نوازی ایرانی نیز گروه عشاق به سرپرستی عباس عبادالهی اول شد و گروه های عرشیا به غلامعلی حاج اکبری و گروه غوغا به سرپرستی سوفیا فدایی رتبه های دوم و سوم را ازآن خود کردند.

اختتامیه جشنواره موسیقی آوای مس سرچشمه-خانه خشتی۴۳

برچسب ها:
پنجمین جشنواره استانی موسیقی آوای مس خانه خشتی رفسنجان کرمان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • حاج اکبری

  درود... امیدواریم که این جشنواره ( آوای مس ) با همت بلند مدیران از سر گیرد .

  محمد

  دستتون رو میبوسم استاد عبادالهی خدا رحمت کنه پدر بزگوارتون که به شما هیچ نیاموخت بجز عشق

  امید

  آقای دلزنده خودش یکی از داورها بودند ،خودشون گروه خودشون رو اول کردند خخخخخخخخخخخخخخخ

  امیر

  با سلام عنوان این جشنواره آوای کویر ( آوای مس )صحیح است و آقای عباداللهی در تار رتبه اول مشترک را کسب کردند
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان