مدیر امور اجتماعی و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه خبر داد؛

کتاب «نقش مس در دفاع مقدس» تألیف می شود

  • شناسه خبر: 59214
کتاب «نقش مس در دفاع مقدس» تألیف می شود

مدیر امور اجتماعی و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان از تألیف کتاب «نقش مس در دوران دفاع مقدس» نوشته آقای صادقی خبر داد.

خانه » آخرین اخبار » کتاب «نقش مس در دفاع مقدس» تألیف می شود

میرافضلی مدیر امور اجتماعی و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در گفت و گو با خبرنگار “خانه خشتی”، هدف از برگزاری جشنواره موسیقی آوای مس را ایجادشادابی و نشاط در شهر و بهره مندی مردم از هنرمندان فعال در حوزه موسیقی استان کرمان بیان کرد و افزود: یکی از اهداف جشنواره حمایت از برنامه های فرهنگی بوده است، که امیدواریم با حضور هنرمندان در فضای رقابتی محقق شود.

سید علی میرافضلی در پاسخ به سوال خبرنگار “خانه خشتی”، در توضیح تغییر عنوان آوای کویر به آوای مس، گفت: از آنجایی که ایده برگزاری جشنواره موسیقی در ابتدا با مجتمع مس سرچشمه بوده و کلیه هزینه های آن توسط این مجموعه پرداخت می شود، تصمیم به تغییر نام آن به آوای مس گرفتیم.

وی در ادامه اظهار داشت: جشنواره آوای مس در واقع ادامه جشنواره آوای کویر است که برای پنجمین دوره به صورت رقابتی در سطح استان برگزار می شود.

مدیر امور اجتماعی و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان هم چنین به نقش این مجتمع درحوزه های فرهنگی، هنری و مذهبی اشاره نمود و گفت: مجتمع مس سرچشمه در گسترش فرهنگ ایثار و شهادت با برگزاری ۲۸ یادواره شهدا در سطح شهرستان نقش بزرگی داشته است.

سید علی میرافضلی گردآوری سرگذشت سرداران شهید و خرید آثار شعرا، نویسندگان و هنرمندان را از دیگر برنامه های مورد حمایت مجتمع مس سرچشمه عنوان کرد و افزود: در حوزه دفاع مقدس فعالیت های خیلی خوبی توسط مجتمع انجام گرفته است که تألیف کتاب «نقش مس در دوران دفاع مقدس» نوشته آقای صادقی از نمونه های آن است.

برچسب ها:
اخبار رفسنجان جشنواره موسیقی آوای مس خانه خشتی مدیر امور اجتماعی و روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • امیر

    باید به حال مس گریست
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان